.

.

Со попуст
Рачни 1400W Метал Burnishing Машина,Електрични Сандер Полирач за Дрво Нерѓосувачки Челик Полирање со Едно Тркало,6 Променлива Брзина,Заклучување,Помошни Рачка

Рачни 1400W Метал Burnishing Машина,Електрични Сандер Полирач за Дрво Нерѓосувачки Челик Полирање со Едно Тркало,6

DEN 2495.76

Од стока
Во магацинот

【Моќен Бакар Моторни】 Изградена-во 1400 W силна бакар мотор со 110 V стандард Американски приклучокот,ова burnishing полирање машина е многу издржливи,ефикасно и со голема топлина-отпор. 【Прилагодливи Брзина】 Со 6 нивоа на брзина на прилагодување,лесно се исполнат различни полирање ефект за широк спектар на материјали. 【Лесно Ракување】 Опремени со главни анти-пропадна справи и еднострано се справи,да се изгради-во 3m електричен кабел,помага да работат повеќе stably и слободно.Задебелена анти-прашина маска подобро спречува оштетување од летање прашина додека работат. 【Операција Заклучување Функција】 Кога се работи за долго време,притиснете го прекинувачот за заклучување за континуирано работење,не треба да се задржете го активира додека burnishing,па како да се намали работната сила и замор на прсти. 【Широка Примена】 Широко се користи за отстранување на рѓа,оксид слоеви,гребнатини,и др.Се применува за burnishing и полирање метал,нерѓосувачки челик,дрво и други nonferrous материјали.Повеќе тркала е потребно,pls кликнете : https : //www./dp/B096 LZGVYB?ref=myi_title_dp ; Повеќе јаглерод четки е потребно,pls кликнете : https : //www./dp/B09 C5 D3 SHG?ref=myi_title_dp.If на секое прашање,pls контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 151.92

Овие кеси се многу usages вклучувајќи складирање и организација на безброј предмети.Како што се Монети, На

DEN 2176.80

Преносни и корисни, погодна за отворен за патување, пешачење, кампување употреба.Направен од висок квал

DEN 503.76

Пакет : 6 вклучувајќи и пакети акрилик ѓердан носителот, секоја накит организатор е со 9 кука закачалки, с

DEN 746.40

【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња

DEN 434.16

Погоден за XIAOMI T100 T200 / T300 / T400 / T500 / T500 C електрична четка за заби торба.Wearresistant, dirtresistant, shockresistant, и dropresis

DEN 2347.20

Вклучете дизајн : platen вклучите, притиснете го прекинувачот за да почне да работи.Silencer дизајн : На venting дуп

DEN 359.76

Мулти Цел : На ѕидот кука со простор за замрзнување е совршено решение за организирање на пенкало, ножиц

DEN 690.00

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ уникатно двојно rib висок / низок дизајн помага да се добие во меѓу упатуваа на чевли за

DEN 556.56

Фото мат големина е за 55cm / 21.65 во.Погоден за 06 месеци бебе момчиња и девојки, идеален како бебе туш подаро

DEN 1866.24

Вклучува Сок Од Портокал, Варена Кокошка, Моркови, Кафеав Ориз, Grapeseed Масло, Вода, Ѓумбир, Печено Семки Од

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

DEN 215.76

Остава косата шушка слободни.Против првут шампон и балсам ублажува иритација.Нежно се грижи за косата и

DEN 839.76

18 W КК адаптер потребни за брзо полнење (не се вклучени).Можете да ја прилагодите најдобро возење перспек

DEN 335.76

Внимание pleae : 1.Две боја крои и класичен дизајн телефон случај i Phone 12 Про за жените и мажите,момчињата и д

DEN 4213.44

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 479.76

САМО ПОЛНАЧОТ(НЕ се ВКЛУЧУВААТ на БАТЕРИЈАТА) : Литиум Батерија Полнач е компатибилен со повеќето батер

DEN 236.64

Уникатен Камера Дизајн : телефонот случај е дизајнот на еден ретро камера, многу убави и слатки, цврсти к

DEN 388.80

Лизгачки полица е идеален за вашата кујна, провизии, бања, и перална кабинети.Вклучува 5годишна гаранциј

DEN 1256.64

[Материјал] подот мат е направен од мравка крпа и ЈП мат, силни и издржливи [Задебелување дизајн] може да

DEN 1687.20

Инструкции За Инсталација : 1.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за

DEN 1056.00

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре

DEN 143.76

Доволно количество : пакет доаѓа со 10 парчиња четка за заби главата заштитници по случаен бои, доволни к

DEN 2376.00

Мирис : Лимон Ѓумбир (Свеж лимон со еден допир на суровини и ѓумбир spice).Црна Кањонот на Црна Кањонот оста

DEN 2217.00 2675.52

Двете фиоките се повлече независно дозволува лесен пристап до содржината.Монтирани на целосна екстенз

DEN 1778.40

, може да биде полесно за време на вежбање.Ергономски глуждот одржување на системот, како што се безбедн

DEN 479.76

Мултислој Целосна Заштита : Пад заштита, гребење и прашина заштита, shockproof заштита на вашиот i Phone X / i Phone XS

DEN 167.76

4 во 1 : Ноктот Clippers сет, со Професионален Хируршки Одделение за нокти clippers, ноктот clipper, на нокти датотека,

DEN 920.00 959.76

ПРИЛАГОДЛИВИ ШИРОКО ПОЛЕ НА ГЛЕДАЊЕ : 8" од врата надвор огледало со топка заеднички може удобно да се пр