.

.

Со попуст
TANKE Електрични Крпа Потоплите, од не ' Рѓосувачки Челик Грејач Крпа Рек 3Bar Замав Надвор Крпа Бар Загреан Пешкир Сушење Рек Бања Виткање Рака Вртливата Закачалка,Инс?

TANKE Електрични Крпа Потоплите, од не ' Рѓосувачки Челик Грејач Крпа Рек 3Bar Замав Надвор Крпа Бар Загреан

DEN 4020.24

Од стока
Во магацинот

★ Водоотпорен : IP56 водоотпорен одделение за да се спречи електричен шок и заштита на здравјето на целото семејство. ★ Добри услуги на клиентите-рок на Гаранција : 3 години, ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со најмногу точни и професионални одговори онлајн 24. ★ Безбедно електрични крпа железнички : вграден-во термостат да се задржи одредена температура, и заштеда на енергија.★ Брзо греење : Ова 48 W ѕид-монтирани загреан пешкир железнички можете безбедно, брзо и рамномерно топлина големи и дебели пешкири и бањарки, како и крпи и рачни крпи. ★ Простор-за заштеда на енергија и wall-монтирани дизајн-модерниот стил го прави овој загреан пешкир железнички погодна за вашиот дом, хотел, спа, па дури и отворено области со водоотпорен функција.Крпа грејач е совршен домаќинство крпа греење решение. Површината температурата на крпа рек по покривање не надминува 70°C.Оваа крпа грејач е направен на 304 нерѓосувачки челик, површината е убаво заврши со полирање процес, тоа е силна и лесно да се чисти.Дистрибуција на топлина, неговата боја и дизајн се погодни за било декорација.Тоа не е само голема крпа грејач, но исто така и на полица и прекрасен бања декорација.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1127.52

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 1826.40

Трајни, недеформирани : крпа полици употреба дебели нерѓосувачки челик, цевки, да се направи производи с

DEN 1127.52

Пакетот Должина на производот е : 25.6" Л Изработени Од Месинг.Пакетот Ширина на производот е : 8.0" W Пакет Ви

DEN 176.40

Пакетот вклучува : 1 кујна партал багажник, со три бои на розова, сина и сива боја за вашиот избор, која мо�

DEN 1663.20

Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други предмети.Материјал : ABS, КОМПЈУТЕР, силико

DEN 468.00

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Поцинкуван Лим Облик : Тркалезна Боја : Сребро Дебелин

DEN 1692.00

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 385.92

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр�

DEN 312.00

? ПОСТОЈАНА ТЕМПЕРАТУРА на ГРЕЕЊЕ : Нема покритие температура range50 C ~55 C, не му наштети на кожата не му наш�

DEN 1404.00

★Крпа складирање plug кука, минималистички изглед, лесно да го инсталирате и користите, многу практични �

DEN 2157.36

Мултицел : Овој крпа бар може да се користи во кујната, бањата и перална.Издржливи, повеќеслојна заштита,

DEN 423.84

Силен притисок отпор, антистареењето и отпорност на корозија.дебела и издржливи.На површината се трети�

DEN 1653.60

Лесна инсталација, без удирање, заштеда на време и труд заштеда, задебелена прецизни оксид филм заштита,

DEN 1319.76

Нема Потреба да Стиска : не му наштети на ѕидот, може да се ротира за 180 степени, можат да се сместат повеќ�

DEN 619.20

▼ Се задржи на крпи и бањарки топли и суви,да ги задржи на вас и вашето семејство чиста и уредна.▼ Исклуч

DEN 1094.40

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 273.60

Начин на инсталација : perforating.Површината технологија : бакарна жица цртање.Материјал : Бакар.Крпа рек тип

DEN 359.52

Тоалет Ролна Хартија Носителот Додаток Бања Пешкир Рек Ѕид Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Големина : 2

DEN 117.36

0% Ткаенина.Карактеристики 2 двокреветни куки (4 виси поени) да се создаде инстант складирање зад врата.Ид

DEN 15215.28

★ Полиран површина, без остри рабови, мазна и удобен, лесно да се користи ★Мазен изглед и прекрасен изгл

DEN 1127.52

Florencenid е добар живот снабдувач што се апарати за домаќинство и отворено производи како фокус.Нашето раб�

DEN 385.92

Овие кујна, туш крпа куките се едноставни, практични и елегантен, што ги прави идеални за практична и дек

DEN 1068.00

ЗДРАВ & ТРАЈНИ Направен со нерѓосувачки челик, ова крпа решетката е корозијаотпорни, долготрајни и лесн�

DEN 2376.00

Нерѓосувачки челик материјал : електрични крпа решетката е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки