.

.

Со попуст
Алатка Торба, Ounic 15 Инчен Водоотпорен Алатка Торба за Мажи Тешки Со Широка Уста и Водоотпорен Силна Моделирани База, Преносни Алатка Торба Организатор Специјално Д?

Алатка Торба, Ounic 15 Инчен Водоотпорен Алатка Торба за Мажи Тешки Со Широка Уста и Водоотпорен Силна Моделирани

DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

【Високо-Квалитетни】- совршена структура дизајн, водоотпорен Оксфорд ткаенина и водоотпорен база се осигура дека во внатрешноста на алатката торба е чиста и сува.На цврстата основа е погоден за суровата средина на песок и камен. 【Лесно Да се Носат】- Алатка торба содржи рамо ремени и меки влошки за носење, погодни за употреба во различни работни средини, лесно да се носат, да може ефективно да се ослободат рака замор и рамо притисок.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3517.68 -116 %

Постојат повеќе џебови, на странични џебови може да се одржи мали предмети, и надворешниот прстен може д

DEN 1137.60 -116 %

РАЗНОВРСНА ЦЕЛ АЛАТКА ПОШТА : Значителни џебови кои можат да носат голем број на мали pillers, screwdrivers, прикл�

DEN 436.80 -116 %

Големина : прибл 36x30 cm / 14.2x11.8 инчен,Боја : црна, зелена, виолетова, Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина, Лесен и

DEN 837.36 -116 %

Донесување на подобри производи и шопинг искуство за корисниците, е нашата цел ✅【Структурни карактери

DEN 928.80 -116 %

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 1728.00 -116 %

Пресадување алатка поставено е во комбинација со seedling алатка и dualкористете пресадување алатка, може да

DEN 1216.80 -116 %

Навивам дизајн може да се спаси соба.Лесни, преносливи, лесно да се носат.Негов составен вратоврска реме

DEN 1199.76 -116 %

Вграден Компјутер Школка За Да Се Заштити Електронската Опрема.Оваа Практична Торба Комбинира Чисти Ли

DEN 528.00 -116 %

Тешки Алатка Тркалаат Надвор покривање е направен од 1200 D балистички најлон, и 800 D Оксфорд внатре крпа с�

DEN 3043.44 -116 %

Висока густина дебело платно,која е фирма и не е лесно да се носат.Едноставен дизајн, убава и великодушн�

DEN 481.44 -116 %

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 954.96 -116 %

✅【Материјалните карактеристики】Висока густина 1680 двоен слој дебел Оксфорд ткаенина, носатотпорни, о�

DEN 623.52 -116 %

Што добивате?Вклучува медиум торба за мали до средни делови и потрошен материјал и голема торба за пого�

DEN 635.04 -116 %

Алатки и Делови Џебови во Опсег на Големини.Дизајниран за Употреба со 3 до 5 Литри Кофи.Заострените Надво

DEN 606.24 -116 %

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 2015.76 -116 %

Направена со Целосен Жито Swayze Велур за трајност и заштита, ова е стилски одговор на вашето складирање тр

DEN 532.80 -116 %

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 615.36 -116 %

Сега доаѓа со Велкро рака за лесно складирање и транспорт.ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ И ЗАТВОРАЊЕ – мека кожа и

DEN 1480.80 -116 %

Отвори Големина : 240 x 205 x 6mm / 9.4" x 8" x 0.24"(L*W*T); Тежина : 112g.Пакет Содржина : 1 x Патент Најлон за Носење; Димензи�

DEN 584.16 -116 %

Тешко школка штити алатки, метри, мали делови и технолошки уреди.Мека внатрешност обложување.Издржливи

DEN 1657.20 -116 %

Торба со 8 алатка пошта и 7 алатка ремени.Совршено се вклопува во Knipex биг твин 00 21 40 ЛЕ / 00 21 41 ЛЕ и други ст�

DEN 268.80 -116 %

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Полиестер.Производ Големина : Должина и ширина е за 10.04*5.91 инчен, грешка е з