.

.

Со попуст
300 Пакет Маскара Прачки за Еднократна употреба Eyelash Четка за Продолжување Веѓа Lash Апликатори Шминка Алатка за Полнење, Кристално Светло Розова/Црна

300 Пакет Маскара Прачки за Еднократна употреба Eyelash Четка за Продолжување Веѓа Lash Апликатори Шминка Алатка

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Тие се користат за да се четка и исправете природни удари со камшик, за лесна апликација на eyelash екстензии.82 инчен четка вкупна должина,0.четка глава може да се наведнуваат малку зависност од вашата потреба.92 инчен должина четка главата.Работи и на eyelash екстензии или дури и лажни трепките.Функција : Вграден-во sequins пенливо. 【ИНФОРМАЦИИ】 Боја : crystal светло розова рачка, црна четка главата Должина : околу 4.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 191.76

Тоа е исто така одлична за одделување на влакната.Мал и лесен за носење Се применуваат маскара;2.Мали и п�

DEN 215.76

Одлично за одделување на трепки пред и / или по маскара апликација.Нема повеќе clumping и помогне да се напра

DEN 102.72

маскара прачки се користи за eyelash проширување и да се тркалаат eyelash,може да се користи дополнително, како

DEN 1812.00

Расположливиот Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Колекции,Направени од Силика Гел,Мека и сви�

DEN 599.76

MICROSWABS мора да се има додаток за eyelash екстензии, како и за веѓите дефинирање процедури (microblading, тетоважи и

DEN 582.00

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : мини големина, лесни и корисна, може да ви помогне да ја зголеми ефикасноста на eyelash �