.

.

Со попуст
Злато Галакси Забелешка 20 Ултра Пенкало за Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра S Pen (со Тип-C Конвертор) за Samsung Galaxy Note 20/ Белешка 20 Ултра Сите Превозници

Злато Галакси Забелешка 20 Ултра Пенкало за Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра S Pen (со Тип-C Конвертор) за

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Ова пенкало дојде без Далечински функција , друга функција е работа. 100% Нови и Најдобар Квалитет.на pen може да се открие од сега кога ќе се ревидираат по 10/10/2018. За производи : 4096 нивоа на притисок чувствителност.Прецизни допир и контрола, поддршка на сите мени функции.Строги инспекциски еден по еден пред породувањето.ова пенкало е само работа за : Samsung Галакси Забелешка 20 / Белешка 20 Плус , Белешка 20 Ултра.Она што во пакет : 1 X Пенкало , Тип 1 X-C Конвертор.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 694.80

0 (2019) екран осетлив на допир со истиот притисок ќе го користат со пенкало и хартија.0 (2019)!Едноставно прит�

DEN 358.80

Издржливи, Компактен Дизајн Овозможува Лесно Преносливост & Складирање.Патентирана Проводници Круг Пе�

DEN 623.76

Кога ќе престане да се движи оваа styli, тоа ќе исклучување автоматски.5 VCutoff напон : 0.Подобро од прсти Чуват

DEN 334.80

5 милиметарски џек за слушалки прилог, Шарм клип за приврзаност кон клучните алки, шарм, или bracelets Join на д�

DEN 866.64

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Ова пенкало е Отпечатена со фразата "благодарам" & прави голема ви благодариме подарок

DEN 695.76

Ние ќе се направи сé што е во право за вас.Со бафер единица на парична казна совет дизајн ви овозможува п�

DEN 1764.00

Службен Broonel Објект.Вклучува микро под полнење приклучок и кабел.Не bluetooth потребно.случај покрие кожа сл

DEN 423.12

Mesh влакна совет глајд модели непречено за природен се чувствуваат.Универзална специјалното пенкало ра�

DEN 585.84

Перо е управувана преку Bluetooth конекција, впарувањето е брзо и конекцијата е мазна.Со висока ефикасност у

DEN 143.76

Пакет Содржина 4 * Пенкало.Компатибилен со сите екран на допир за таблети и паметни телефони, вклучителн�

DEN 1572.00

Ве молиме да го отстраните капа и полначот на батеријата правилно и да се поттикнат моќ на копчето за да

DEN 191.76

Механички Молив, Воздухот се вклопуваат lt.Со силиконски зафат.За 0.5 mm олово, бисер зелен тело.Најдобрите

DEN 593.28

Одлично за екранот на допир, мобилен телефон или таблет.Перо со скриени црно мастило пенкало.Доаѓа со ау

DEN 527.28

Погоден модел : за Samsung Галакси Забелешка 10 / Забелешка 10+.Answer : ___________________________ Note : Ова пенкало е фабрика �

DEN 242.16

Издржливи и цврсти метални материјали, повеќе елегантен и модерен, кој е совршен подарок за семејство и�

DEN 358.80

???? [РАЗНОВРСНА И УНИВЕРЗАЛНА] Оваа неверојатна перо работи со ТОЧНИ СОВРШЕНСТВО на вашиот Chromebook 3189 Обра�

DEN 334.80

5 милиметарски џек за слушалки прилог, Шарм клип за приврзаност кон клучните алки, шарм, или bracelets Join на д�

DEN 477.12

Прецизни допир и контрола, поддршка на сите мени функции ★【УПОТРЕБА】4096 нивоа на притисок чувствителн�

DEN 167.76

Оштетување диск може да го изгребат екранот.Ве молиме не го отстрани или да се намали на рамен диск off,ва�

DEN 667.20

1.Допрете Пенкалото Пенкало Замена на Делови За LG Stylo 3 Плус TP450 MP450 M470 F M470 2.Високо Чувствителни на Допир з�

DEN 119.76

Тоа гарантира да можете да ја користите пенкало во итни случаи кога на дискот скршени или изгубени...

DEN 503.76

Брод од FBA ; Масовно купување Специјалното Пенкало Уживаат голема попуст (ве Молиме да забележите тоа не

DEN 215.76

9инчен (3та Генерација) / i Pad Про 10 100% Искуство Со овој замена на Apple Молив совет, можете исто искуство как�

DEN 516.00

【Посебно за i Pad Серија】молив за i Pad е компатибилен со Apple i Pad 20182020 : i Pad 6 Генерација (9.7"), i Pad 7 Генерација (1