.

.

Со попуст
Индустриски Цевки Полица,2 Нивоа Метал Крпа Полици за Бања,24inch Индустриски Цевки Лебди Полици Shelving,Селски Дрво Ѕид Полица со Крпа Бар,Железо Крпа Носителот

Индустриски Цевки Полица,2 Нивоа Метал Крпа Полици за Бања,24inch Индустриски Цевки Лебди Полици Shelving,Селски

DEN 1751.76

Од стока
Во магацинот

【Големина】 : Вкупно : Length24" x Height29" x Deep9.8"; Штици димензии : Должина 24" x Длабочина 9.8" x Дебелина 0.8"; Растојанието помеѓу полиците : 11.8". 【Селски Полици Стил】 : Селски индустриски цевки полица со крпа бар,трајни црна цевки загради,цврсто дрво shelving единици,нуди еден допир на индустриски дизајн на вашиот простор. 【Лесно да се Инсталира】 : Полиците доаѓаат со чекор-по-чекор инструкции и на сите приклучоци,вклучувајќи железни цевки,прирабници,штици и завртки.Само подготват вежба,и следете ги чекорите за инсталација,ќе најдете инсталирање на полиците е бриз. 【Мулти-функционални и Широко се Користи】 : лебдечки полиците се разноврсна,погодна за спалната соба, дневна соба, перење соба,канцеларија,кујната провизии,гаража, farmhouse,подрум,над тоалет.Може да се користи како тоалет полиците,крпа полици,bookcases,зачин полици итн. 【Задоволство】 : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти,се Чувствуваат слободни да допрат до нас во секое време преку Систем на Пораки.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1060.80

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 1896.00

【Материјал】цевка и борови дрва се комбинирани во индустриски стил со декоративни тапа...

DEN 698.40

Им помогне на бањата да се задржи топло, се Задржи на крпи и бањарки топли и суви.Ова ќе осигура дека ваш

DEN 3359.76

Стил е стилски и исклучителна : изгледот е едноставна и модерна, на изработката е исклучителна и деликат

DEN 1015.20

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 312.00

? ПОСТОЈАНА ТЕМПЕРАТУРА на ГРЕЕЊЕ : Нема покритие температура range50 C ~55 C, не му наштети на кожата не му наш�

DEN 784.80

Површината е добро полиран, без остри рабови и агли, мазен и лесен, лесен за употреба.Изгледот е модерен,

DEN 1826.40

Трајни, недеформирани : крпа полици употреба дебели нерѓосувачки челик, цевки, да се направи производи с

DEN 938.40

[Безбедност и водоотпорен] IPX5 водоотпорен, безбедно и течењебесплатно, со користење на ултрависока темп

DEN 885.60

Карактеристики единствен отворен дизајн.Достапен во две електрични и две hydronic верзии.Карактеристики д�

DEN 14864.16

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

DEN 1653.60

Лесна инсталација, без удирање, заштеда на време и труд заштеда, задебелена прецизни оксид филм заштита,

DEN 1271.76

✅ Бања складирање е 30x22x11cm (11.ЗА ТАА ВЕ МОЛИМЕ ДОДАДЕТЕ ГО ВАШИОТ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ!Ние прифаќаме враќа во 1

DEN 551.76

* Може да се ротираат за 180 ° со 2,3,4 оружје крпа багажник за на ѕид,на врата,дома ,кујна, итн...

DEN 385.92

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр�

DEN 1127.52

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 479.76

Тоа е, исто така, може да се качи на вашиот ѕид за екстра складирање каде што треба.6КУКА РЕК : Складирање �

DEN 1319.76

Нема Потреба да Стиска : не му наштети на ѕидот, може да се ротира за 180 степени, можат да се сместат повеќ�

DEN 525.60

Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањат

DEN 595.20

[Preferred материјал] Користиме високо квалитетни алуминиумски легури авијација и висококвалитетни пласти�

DEN 1850.40

Материјал : space алуминиум.Големина : 330 * 21,5 mm(12.99*8.46 во), 330 * 265mm(12.99*10.43 во), 330 * 320mm(12.99*12.59 во).Виси парична казн

DEN 4673.52

Производителот гаранција може да не се применува.Декоративни и убава облека рек направен од челик.Обле�

DEN 619.20

▼ Се задржи на крпи и бањарки топли и суви,да ги задржи на вас и вашето семејство чиста и уредна.▼ Исклуч

DEN 1127.52

Пакетот Должина на производот е : 25.6" Л Изработени Од Месинг.Пакетот Ширина на производот е : 8.0" W...