.

.

Со попуст
24 Листови Холивуд Актерка Мерилин Монро Славна Личност Полна Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Нокти Налепници Дизајн Decals

24 Листови Холивуд Актерка Мерилин Монро Славна Личност Полна Помине Уметност Налепници Вода Трансфер Нокти

DEN 1670.40

Од стока
Во магацинот

Вода трансфер помине фото налепници се многу лесен за употреба на долги или кратки нокти и заштедува време на време vs страна се насликани помине уметност колекции.Екстремно светла 3 D светлечки слика пукаат слики showith добро под јасно полски ув gelike и акрил во прав.Откако водата трансфер помине уметност фотографијата е ставен на ail тоа може да биде dazzled со Сваровски Кристали кристал помине колекции како што се гледа на cardi b црна Chyna amber rose на lhhh и повеќе.Овој сет ќе ви трае многу долго време, особено ако се користи на една или две помине по целосен сет на ноктите.Долготрајни помине уметност акрилик гел прав нокти или природни гел за нокти француски совети пети нокти и педикир.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 90.96

Отстрани филмот на производот, отсечени шема и се фрлам во вода за 1020 секунди.Удобен : на нокти налепници

DEN 191.76

【Пламен Помине Уметност Налепници】ќе добиете 6 листови во боја пламен нокти налепници, вклучувајќи цр

DEN 1828.80

Широк спектар на употреба : самолепливи пеперутка цвет налепница decals се погодни за вас да уживаат DIY пом

DEN 167.76

11 Листови со различни мотиви помине уметност тетоважа налепници.Нема повеќе комплексни сликарство и им

DEN 71.76

⭐ПОВЕЌЕ МОДЕЛИ : Ова Помине Уметност Налепници вклучува различни модели и други есен елементи што е мод

DEN 167.76

Големината на секој лист за 2.Големината на секој лист за 2.СЕКОЈА слика во оваа група постојат во десет к

DEN 167.76

【Лесен за употреба】:Оваа помине налепница се самолепливи и не бара лепак, Само го користите tweezer да лу

DEN 191.76

Постојат многу модели за да го изберете Потврди decals се добро заглавени на тогаш покривање на ноктите на

DEN 311.76

⑥ Применуваат јасна лак и оставете да се исуши.Користење со база на грб и topcoat.СОВРШЕН ПАКЕТ 1 x 20 листови

DEN 215.76

Ќе добиете 2 Листови Симпатична Помине Уметност Налепници, Супер симпатична и лесен за употреба!може да

DEN 215.52

совршен за домашна употреба и ноктите салон.Нормално нокти чекори прво, чистење на површината на ноктит

DEN 239.76

Повод : Можете да ги користите овие пеперутка помине decals да декорирате вашиот ноктите, очите, на лицето и

DEN 239.28

[ПАКЕТ СОДРЖИНА] ќе добијат премии 10 ролни мешан стил на Маскирна и Леопард Печати помине уметност налеп

DEN 239.76

Лесен за користење : Пријателски за почетници.Направени од пријателски материјал кој нема да наштети на

DEN 458.40

Држи моделот на ноктите и притиснете го моделот за неколку секунди.95 инчен Како да се користи 1 ❄️Прода

DEN 213.12

Тие можат да се комбинираат со сите гел лак и ноктите прав.Исто така, тие можат да бидат подароци за приј

DEN 107.76

5" X 3" лист.Тие може да се користи на природни или вештачки нокти 100% задоволството е загарантирано...

DEN 237.36

10 Листови Помине Лепило Јазичиња (24 јазичиња по лист), 12 Различни Големини Јазичиња во секој лист, одгова

DEN 165.36

[Божиќ Нокти налепници пакет] : ќе добиете 11 дизајни 3 D Божиќ помине уметност decals во еден пакет, вклучувај

DEN 143.76

Овие таписерии помине украси се совршен начин да декорирате вашиот ноктите.Трим,чисти,и лак на ноктите;

DEN 191.76

Тоа е совршен за помине уметност декорација или каде што сакате од соба декорација, мобилен телефон слу

DEN 42.48

Предмет Тип : Налепница & Decal.Материјал : Хартија.Боја : Шарени.Големина : 10.5 см*8.3 cm.Количина : 1 / 6 Листови.П

DEN 311.76

Широк апликации : Овие сјајот на ноктите обвива одговара за салон, помине уметност училиште и за домашна

DEN 788.40

ohora е полуизлечи гел на ноктите е сосема неспоредливи со оние на пластични налепници или акрил лажни нок

DEN 119.76

Божиќ Стил : ноктите налепница е дизајниран во различни Божиќ стил модели, Дедо Мраз, снегулка, елен и ел

DEN 65.76

Погоден за салон или домашна употреба.Големината на Секој Лист : 5.4 cm x 12.8 cm / 2.13 x 5.04 (Прибл.).Видови на прек

DEN 143.76

Отстрани филмот на производот, отсечени шема и се фрлам во вода 1020 секунди 3.Широк Прилики : одмор помине

DEN 315.12

Сите налепници се многу окопрепреки, фолија налепница прави вашите нокти сјајна и повеќе стануваат нај

DEN 2128.80

Исклучителна нокти налепници може да се користи лесно да се направи нокти повеќе убави.Предмет Тип : Нал