.

.

Со попуст
Туш Главата,, 10Висок Притисок, Врнежи од дожд Туш Главата, Рачни Комбо 4 Поставки,со 11 Прилагодливи Агол Продолжување Рака 60 Цревото ,Висок Притисок NozzleEasy за Чисте?

Туш Главата,, 10Висок Притисок, Врнежи од дожд Туш Главата, Рачни Комбо 4 Поставки,со 11 Прилагодливи Агол

DEN 1290.96

Од стока
Во магацинот

Користење на ултра-тенок дизајн и напредни воздух бустер технологија, нуди чувствувате дожд спреј туш искуство дури и при ниски проток на вода и притисок.Доаѓаат со филтер и миење се обезбеди сигурен течење-доказ конекција. 360 ротација агол-прилагодлив цврста топка заеднички орев за веродостојни, излегуваат во јавноста-бесплатна конекција и поинаков агол позиција туш потреби.Тоа може да биде инсталиран во минути, не handyman е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 434.40 -119 %

【3 Спреј Режими】Нашите висок притисок туш главата, со рачни поддржува 3 спреј начини за да ги задоволат

DEN 191.76 -119 %

Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме овозможи 01 носители на инчен грешка поради прирачник за ме

DEN 115.68 -119 %

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Инсталација метод е едноставен и лесен, и услугата живото

DEN 358.80 -119 %

Сите наши производи се со современ дизајн, кој ќе најдете многу различни од другите продавници.Пакет Inclu

DEN 887.52 -119 %

【3 ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА ТУШ SETTINGS】 : KAIYING 3 функции бања туш главата, ќе го презентира drenching врнежи од дожд, invi

DEN 306.48 -119 %

【Висок Притисок, Проток на Вода】Висок притисок туш главата ќе ви обезбеди соодветна вода ,и тоа исто та

DEN 383.52 -119 %

Тежина : 127g; Навој Дијаметар : 20mm / 1 / 2 BSP.Име на производ : Туш Главата; Пакет Содржина : 1 x Туш Главата.Рабо

DEN 328.80 -119 %

Нашите производи се проверуваат од страна на нашите строга контрола на квалитетот на постапките пред п

DEN 134.16 -119 %

Три нивоа на прилагодување : дожд режим, миксуван мод, пулсот на владата, три режими за лесно може да се п

DEN 717.60 -119 %

Карактеристики на допир чисти спреј дупки за лесно отстранување на хардвода startup.Универзална G1 / 2" теми

DEN 1900.80 -119 %

9 ft од не ' рѓосувачки челик црева 1 x туш рака планината 4 x подлошки(2 поставена во црево) 1 x Тефлон лента 1 х

DEN 504.00 -119 %

Дувачкиот фитинг гарантира дека најтешкиот туш глава не ќе дисторзии, удобен и практичен за употреба.Пр

DEN 636.00 -119 %

☆Деконтаминација способност ☆Може да помогне во чистење на приватни делови на жените ☆Уникатен дизај

DEN 1439.76 -119 %

Во прилог,е Опремена со триначин бакар вода сепаратор, со што се решава проблемите на прекумерната вода

DEN 8310.96 -119 %

Armatur 26631000 Hansgrohe Brausenset Raindance Одберете S 120 Unica Е Puro 900mm chrom Bestehend ани · Isiflex Brauseschlauch 1,60 m (#28276 XXX) · Raindance Одберете

DEN 6257.28 -119 %

Armatur.Duschkombination 26620000 Hansgrohe Brausenset Raindance Одберете E 120 Unica Е Puro 650mm chrom Bestehend ани · Isiflex Brauseschlauch 1,60 m (#28276 XXX) · Raindance

DEN 359.04 -119 %

Под ПРИТИСОК КАПЕЊЕ : се Трансформира во вашата обичните туш во авион притисок на проток.Совршен за бебе

DEN 383.76 -119 %

Инсталација Тип : Drill Material : НЕРЃОСУВАЧКИ STEELSurface Завршувањето на : Electroplated ABS Рачен Туш Спреј Главата Носи

DEN 13680.00 19620.00 -119 %

Комплет вклучува : — 1200 (бела се справи со смола) или 1201 (метал капа рачка) : Лизгачот на лентата — 1100 / 8 (с

DEN 2611.20 -119 %

[Високапритисок дизајн] туш користи ротирачки тркала да генерира притисок на проток на вода за зголемув

DEN 2207.28 -119 %

Главата е отпорни на топлина солидна полно тело, ABS изградба која доаѓа со цврсти СТОМАЧНИ Планината со

DEN 2145.60 -119 %

【Висок квалитет на материјалите】 Турбо туш е иновативен дизајн, универзалниот 360степен ротација, Упот

DEN 647.76 -119 %

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви обезбедиме со слободни враќа усл

DEN 3997.00 7862.40 -119 %

Инсталација Препорачуваме лиценцирани водоводџија за инсталација.Издржлива пластика користи за да се

DEN 1775.76 -119 %

【СИТЕ КРУГ ИСКУСТВО】 : 7функција фиксен туш со 8функција рачен туш, различни вода штекер начини да се из

DEN 335.76 -119 %

Површина е мазна, корозијаотпорни, не е лесно да ' рѓа, убава и модерен Лесно да се инсталира, погоден за н

DEN 256.56 -119 %

[Стабилна вода притисок] : Ова туш глава може да ви обезбеди со добра вода под притисок, додека заштеда на