.

.

Со попуст
Duracell Coppertop AAA Алкална Батерија (18-Pack)

Duracell Coppertop AAA Алкална Батерија (18-Pack)

DEN 758.40

Од стока
Во магацинот

Duracell AAA Батерии : На Duracell Copper Top Тројно А алкална батерија е дизајниран за употреба во домаќинство предмети, како remotes, играчки и многу повеќе.Duracell гаранции овие батерии против дефекти во материјалот и изработката.Треба секој уред бидат оштетени поради батеријата дефект, ние ќе го поправи или да го замени тоа во нашите опција.Долготрајни Моќ : Duracell алкални батерии се дизајнирани и развиени за долготрајни перформанси.Гарантира за 10 години во Складирање : Duracell AAA алкална батерија се гарантира за 10 години во складирање.Duracell Copper Top батерии се достапни во Двоен A (АА), Triple A (AAA), C, D и 9 V големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1706.40

"[Висококвалитетни материјали] Направен од висококвалитетни, трајни и еколошки материјали, кои не ја за

DEN 203.76

Загарантирана да го заштитите уредот од штетна протекување.Ние бидете сигурни дека ја имате најновата,

DEN 479.76

Модел:1.6 V NIZN ААА Rechargebale Капацитетот на Батеријата : 900mah Димензии : Висина 44.5 мм Дијаметар 10.5 mm.Мулти Упот

DEN 1490.40

KFid Fran 50 Пара AAA Батерија Позитивни Негативни Конверзија Пролет Контакт Nickeling Плоча 10mmx9mm UXCELL,нашата група

DEN 9551.76

Заменет батеријата за Mindray Медицински Bene Heart D6 Резервната батерија 6600m Ah / 97.68 Wh / 14.8 V Заменливи батерија

DEN 2124.00

не "меморија ефект.Подолг живот во висока потрошувачка уреди од нормално алкални батерии."краток спој и

DEN 119.76

Нашите # 1 најдолготрајни MAX.Штити од оштетување протекување за најмногу две години по целосно се корист

DEN 307.20

Алкална пакет на 16 aaa големина на батерии.Најдобро се користи пред датумот на батеријата и меркурслобод

DEN 1394.40

Стабилна празнење стапка, не ААА ` ` МЕМОРИЈА " батерија со никел лемење табови.Ниска CIST периодична работ

DEN 431.76

【Со висок Капацитет Од 1,5 V / 550m Wh Литиум ААА Акумулатори】 : напон на полнење aaa батерии е 1.5 v Постојана 1.5

DEN 567.36

5volt перформанси алкални батерии; идеален за разни уреди, вклучувајќи игра контролори, играчки, рефлекто

DEN 1756.80

Батеријата :Пакување од 2 AAA 1000m Ah NiМЗ акумулатори.Батериите можат да се полнат до 1200 пати кога целосно и

DEN 854.40

Ве молиме чувајте ги батериите во суво и ладно место.Обезбедува континуиран одличен извор на енергија р

DEN 311.76

Високиот капацитет на батерија 1 година низок само празнење, задржувајќи 85% на сила по една година.Широк

DEN 537.60

Полнење батерии имаат долг животен век и висока ефикасност, Идеален за употреба.Тој е компактен и батер

DEN 791.28

8пакет на Energizer Надополнување на Универзална 2000 m Ah Ni MH АА акумулатори.Светот е 1 батерија АА батерија нап

DEN 302.40

"[Висококвалитетни материјали] Направен од висококвалитетни, трајни и еколошки материјали, кои не ја за