.

.

Со попуст
Ерик Xian Количка за Мебел Силна Трајни Мали Димензии Силна носивоста 45 Челик V Ритам Тркала Индустриски Тркала Лизгачки Вратата за Индустриски Фабрика Лизгачки Вра?

Ерик Xian Количка за Мебел Силна Трајни Мали Димензии Силна носивоста 45 Челик V Ритам Тркала Индустриски Тркала

DEN 606.72

Од стока
Во магацинот

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна употреба.Направени со материјали.Одлична изработка, погоден за индустриски лизгачки вратата водич тркала, итн.На тркала имаат силен капацитет и силен капацитет.Оваа Vgroove воланот е обично се нарекува цевковод тркала или гасоводот песна тркала, која има силна отпорност на корозија и не е трајно инсталиран.Мал во големина, лесно да се носат и продавница, лесен за употреба, и со добри перформанси.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 890.16

100% сосема нов и висок квалитет на производи, casters, универзална casters, може да се кочница на ротација насока

DEN 2231.04

СПЕЦИФИКАЦИИ .ИНДУСТРИИ И АПЛИКАЦИИ.ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ.Vмило casters се направени да се тркалаат на аглеста

DEN 1045.20

40° to +300° Целзиусови 85 Брегот D За 1 / 2" Оска 700 фунти капацитет; Направени во САД.Висок Капацитет, големо вл�

DEN 696.00

40° to +275° Целзиусови 75 Брегот D За 1 / 2" Оска 1200 фунти капацитет; Направени во САД.Ергономски Возен GT Стил Тр