.

.

Со попуст
Магнетни Фрижидер Полица се наоѓаше Еден Тиер Фрижидер Зачин Рек Магнетни Фрижидер Зачин Решетката за Кујна Организатор(2-pack,Црна)

Магнетни Фрижидер Полица се наоѓаше Еден Тиер Фрижидер Зачин Рек Магнетни Фрижидер Зачин Решетката за Кујна

DEN 2052.00

Од стока
Во магацинот

【100% УСЛУГАТА】 : Ако имате било какви прашања во врска фрижидер магнетни полица, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви донесе најдобри шопинг искуство, како и решавање на било која од вашите прашања, како е можно поскоро. 【ОДЛИЧНА ИЗРАБОТКА】 : Усвојување мат мат спреј бои технологија, на површината се третира со мет, безбедна, здрава и удобен.Таму е супер магнет на задната страна, која има висок адсорпција сила и може да се поддржуваат до 6 килограми тежина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 948.00

Уникатен слоевит дизајн : независната зачин решетката има три слоеви.Практично да ја видите она што е вн

DEN 6882.48

★Мултифункција на мозоци управување со стапчиња за јадење кафез, може да се сместат јадења, вилушка лаж

DEN 540.00

Транспарентен пластични тегли да се потенцира неговата содржина секоја тегла состои од капакот и лажи

DEN 3416.88

Издржливи и без мирис.Чувајте ги вашите зачини далеку од прашина целосно.Тоа може да се користи за да се

DEN 4702.56

Материјал : ABS+PC отпорност на материјалот.Димензии : 39.5x20x23 cm.Вдлабнати дизајн : ефикасно спречување на ле�

DEN 1190.40

Капак : Користете хранаодделение од нерѓосувачки челик за лесен пристап и практичност.Висок borosilicate ста�

DEN 3809.76

Фиокастил на дизајн : интимни дизајн, независни дизајн, исто така може да се извади на леќата кутија одде

DEN 10031.52

Се зголеми просторот и да се трансформира тешко да се стигне до агол кабинет со 2Нивоа ПоловинаМун Униве

DEN 1574.16

Тоа е многу корисна и го ослободува до просторот за чување на други готвење состојки. Направени од висок

DEN 527.76

Бања Countertop Организатор:Можете да поставите некои лосиони, средства за чистење, сапуни, шампони и сл.Дож

DEN 256.80

360 степени ротирачки структура на секоја кутија во хоризонтална насока, можете да им помогнам на jar до ле

DEN 9857.28

Монтажни кука дизајн, 4 куки на двете страни, погодно за чување на шпатула, ножици и други работи, едноста

DEN 2384.40

Опис : .Здрав Материјал,PP+КОМПЈУТЕР Материјал.Дизајнот на Кутијата Покрие,Добра запечатување, лесен з�

DEN 623.76

✔✔✔На Акрилик Леќата Кутија е Добро Направени на Hight Квалитет Безбедно Акрил, Не се Евтини Пластични ! !

DEN 551.76

Модерната tabletop зачин рек организатор лента со бакарна жица дизајн и цврсти изгорена дрвна база за додав

DEN 4559.76

Здрав& трајни : Овој зачин тегла решетката е направен од нерѓосувачки steeland,здрав& трајни доволно,не е лес

DEN 1444.80

6 делови cruet изградена од BPA free пластика, добра кујна condiment складирање помошник.Доаѓа со лента, која е со р�

DEN 2980.80

"Тоа изгледа многу убаво, направете ја вашата кујна поубаво.Совршен подарок за вашите пријатели и родни�

DEN 2121.60

Светли слики и различни визуелизации може да се направи боја на објектот во фото различна од бојата на в

DEN 311.76

Зачин решетката е направен од железо метал,нема рѓа слој,заоблени агли за дизајн,безбедно и удобно д�

DEN 631.44

Feature Wall планината зачин рекБоја : Сребро.Пакет Including2*Ѕид зачин racksn2*Лепило stickern4*Screwsn2*пластични сидро и за

DEN 719.76

Секоја полица обезбедува 5 x 3 инчи за чување зачин тегли, мирудии, зачини, или други кујна снабдувањето с�

DEN 527.28

ОРГАНИЗАЦИЈА Е КЛУЧНА.Користете го овој сет на ѕид монтирани зачин рек организатор во вашата кујна да с�

DEN 1343.76

Само уживајте во вашиот живот со нашите производи.ПОВТОРНОТО КОРИСТЕЊЕ МАГНЕТНИ ПОЛИЦА!Ова Магнетно фр

DEN 178.32

ТРАНСПАРЕНТЕН ДИЗАЈН 100 ml / 3.РАЗНОВРСНА ЛЕЌАТА ШИШИЊА Од пластични круг зачин шишиња се совршен за чува

DEN 624.00

Ширина : 15 3 / 4 "Длабочина : 3 7 / 8" Height : 3 1 / 2 " Ширина : 40 см Длабочина : 10 см Висина : 9 cm.Заштедува простор на count