.

.

Со попуст
Активно Пенкало за HP Павилјон X2 12-b0xx, HP Спектарот X2 12-a0xx, HP Елити X2 1012 G1/G2, 1013 G3/G4, ProBook HP X360 1020 G2, HP EliteBook X360 1020 G2 (Проверете Компатибилен Листата Пред Купувањето)

Активно Пенкало за HP Павилјон X2 12-b0xx, HP Спектарот X2 12-a0xx, HP Елити X2 1012 G1/G2, 1013 G3/G4, ProBook

DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

High-end Техничка Поддршка : Активно Пенкало усвои "Активни ES" перо технологија, Wacom е уникатен капацитивни пенкало решение.Тоа овозможува одзив, природен и интуитивен пишување на MICROSOFT Surface Pro 2; HUAWEI Media Pad М2 10.0 Таблета; и Повеќе. 2048 Нивоа на Притисок Чувствителност : М-Пенкало има ултра-чувствителни пен-точка со 2048 притисок нивоа кои совршено се симулираат триење на пенкало на хартија, враќање на тактилни и безвременски сензација на пишување, ви овозможува да пишувате и да подготви со доверба и прецизност.Лесен за Користење : Дланка Одбивање-ви Овозможи да се одморат вашата рака природно на екранот додека пишувате.Не Bluetooth Конекција Потребно-Само вметнете ја батеријата и пенкало ќе работи веднаш.Две Изградена-во од Страна на Копчиња-Десно-кликнете и Избрише.За Пенкало : Стапка на Одговор во рок од 25 милисекунди; Точност е толку ниско, како 0.5 mm.Пакување содржи : 1x на Допир за да го Заклучите, 1x AAAA Батеријата, 1x Екстра Совет. 18-Месечно Ограничена Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.76

Перо pen може да се користи токму за пишување, цртање.Ако вашиот прст е премногу голем за да го стори тоа т

DEN 522.72

ИНТУИТИВЕН BLUETOOTH S PEN : ви Благодариме на редизајниран S Pen, опфатени со Галакси Јазиче S7 и S7+, можете да го к

DEN 358.80

Издржливи, Компактен Дизајн Овозможува Лесно Преносливост & Складирање.Патентирана Проводници Круг Пе

DEN 624.00

Ткаенинипадна Пенкало за Допир Капацитивниекрани / Компактен Преносни Елегантен Дизајн се Вклопува Се

DEN 358.80

???? [РАЗНОВРСНА И УНИВЕРЗАЛНА] Оваа неверојатна перо работи со ТОЧНИ СОВРШЕНСТВО на вашиот Chromebook 3189 Обра

DEN 551.76

Компатибилен Со: Samsung galaxy Tab S7 / S7+(Без Bluetooth), објектот не е Оригинална од Samsung, но на трети лица замена.Пре

DEN 143.76

Компактен & Преносни активната перо е за големината на редовна пенкало или молив, така лесно да се одржи

DEN 585.84

Перо е управувана преку Bluetooth конекција, впарувањето е брзо и конекцијата е мазна.Со висока ефикасност у

DEN 767.76

✍️ Пакет со 6 универзална средни перо пенкала (4.5 инчи) ✍️ Алуминиумско куќиште со МикроСплетам Хибрид

DEN 423.12

Mesh влакна совет глајд модели непречено за природен се чувствуваат.Универзална специјалното пенкало ра

DEN 593.28

Одлично за екранот на допир, мобилен телефон или таблет.Перо со скриени црно мастило пенкало.Доаѓа со ау

DEN 215.76

9инчен (3та Генерација) / i Pad Про 10 100% Искуство Со овој замена на Apple Молив совет, можете исто искуство как

DEN 383.76

Mesh влакна совет глајд модели непречено за природен се чувствуваат.Универзална специјалното пенкало ра

DEN 959.76

Мека падна styluses помогне да се заштитат вашиот екран од smudges и ја зголемува чувствителноста.Мала тежина и

DEN 1764.00

Службен Broonel Објект.Вклучува микро под полнење приклучок и кабел.Не bluetooth потребно.случај покрие кожа сл

DEN 431.76

【2 ВО 1 ДИЗАЈН】 2во1 екран на допир за да го заклучите има два краја опремени со транспарентни силикон ди

DEN 131.76

Висок квалитет на мека гума главата за многу осетлива реакција.Тоа ќе го задржи вашиот екран од гребење

DEN 1319.76

Креирате, изменувате, цртам, пишувам и лавра со пенкалоточка точност.Користејќи го свое Согласност да с

DEN 334.80

5 милиметарски џек за слушалки прилог, Шарм клип за приврзаност кон клучните алки, шарм, или bracelets Join на д

DEN 455.76

Brand New Компатибилен со Мото G Перо 2021 XT2115 (СИТЕ Модели).Тестирани еден по еден од страна на професионални t

DEN 239.28

ЛЕСНО ЗАМЕНЛИВИ СОВЕТИ (2 Дополнителни Совети Вклучени.).МАЗНО ЛИЗГАЊЕ МАТЕРИЈАЛИ.Супер чувствителни со

DEN 335.76

Супер Долго Работно Време : Перо пенкала со полнење Кабел поддржува 12 часа работно време, 1 час бесплатно