.

.

Со попуст
MOTINI 1-Светло Надворешен Ѕид Sconce Фенер со Сензор за Движење и Мрак за да се Зора 60 W Сијалица Вклучени IP23 Водоотпорен Надворешноста Светлина Тела Ѕид во Црна Заврши со

MOTINI 1-Светло Надворешен Ѕид Sconce Фенер со Сензор за Движење и Мрак за да се Зора 60 W Сијалица Вклучени

DEN 2231.76

Од стока
Во магацинот

За било какви прашања само пратете ни порака нашата служба за корисници ќе ви одговори во рок од 24 часа.【Карактеристики】 : Ѕид Фенер со чувствителен сензор за движење 60 W Сијалица вклучени, внатрешна/надворешна употреба, 4 режими може да биде избран, тоа обезбедува дополнителни осветлување, како и безбедносни карактеристики. 【Гаранција и Сервис】 : производителот дава 3 години функционална , 100% задоволни по-услуга.Човечкото тело, домашни миленици и автомобили може да предизвика овој сензор за движење тремот светлина, вашето семејство ќе знаеш дека нивните влезот е секогаш светат кога ќе си оди дома во текот на ноќта, безбеден и се грижи-слободни. 【Инсталација】 : едноставен за инсталација, ги вклучува сите монтажа хардвер за брза и лесна инсталација.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1096.08 -137 %

Компатибилен со 60вати max A19 светилки(се продава одделно), вклучувајќи ги и LED, CFL, блескаво или халоген све�

DEN 391.68 -137 %

Античкиот Бронза заврши.Гравирани стакло 49 / 16 Во.Ширина x 81 / 2 Во.Висина.Традиционално, тренерот стил фен

DEN 2011.44 -137 %

Американската ретро, смиреност и елегантно, класичен атмосфера.Дебела алуминиумска светилка тело се об

DEN 626.40 -137 %

Напојување напонот 110 V240 V.Целата бакар светилка тело има се чисти и полира многу пати, антикорозија и ну�

DEN 1508.00 1919.76 -137 %

Димензии на Тремот Светлина Тела Висина : 12 инчи Несакани должина : 5.5 инчи се Протега на должина од ѕид : 5

DEN 1502.40 -137 %

ПОДОБРЕТЕ ГО ИЗГЛЕДОТ НА ВАШИОТ ДОМ домот вертикален дизајн на овој ѕид светилка е совршен прилог на ва

DEN 1799.76 -137 %

НАДВОРЕШНИОТ ЅИД СВЕТЛИНА – Дизајниран за употреба на отворено, ова hardwired ѕид sconce е направен за да се ак�

DEN 767.76 -137 %

За ваша погодност, отстранете стаклен капак и завртка во сијалица пред да ја инсталирате.Ние препорачув

DEN 4386.72 -137 %

★ Висока ефикасност polysilicon енергијаенергија, сончевата светлина панели се користат паралелно polysilicon со

DEN 1679.76 -137 %

Нагоре и надолу светлина тела се 2*300 LM,3000 K топло бела, повисока осветленост од слични производи, висока е

DEN 2054.40 -137 %

Крај : Сино Стакло : Сјајна Бела Боја.Светилка Тип : E26 Блескаво.Материјал : Алуминиум.Назад Плоча Ширина :

DEN 10896.00 -137 %

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 911.76 -137 %

Направени од премиум умрекастинг алуминиум, оваа светлина тела е рѓа и corriosion отпорни со долг животен ве�

DEN 887.76 -137 %

безбедност режими (сензор за Движење врти hight светлина врз кога доаѓаат луѓе);2 【270°Агол Осветлување】С�

DEN 695.76 -137 %

СВЕТЛИНА ОД ДВЕТЕ СТРАНИ роман изглед дизајн на соларни светилки, diverging светлина од двете страни, форми�

DEN 623.76 -137 %

【Едноставен и Елегантен Дизајн】Мат црна заврши со чисто стакло сенка, додава елегантен и модерен изгл�

DEN 3900.00 -137 %

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен