.

.

Со попуст
VIVOHOME Преносни Масажа Табела Терапија Кревет со Носи Торба за Спа Салон Клиника, Розова

VIVOHOME Преносни Масажа Табела Терапија Кревет со Носи Торба за Спа Салон Клиника, Розова

DEN 4319.76

Од стока
Во магацинот

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Со beechwood нозе, прв го оценувате иверица засилување одбори, и челик жица јажиња направи на автомобил кочница кабли, на VIVOHOME Преносни Масажа Табела е модел на безбедност и стабилност; Оваа масажа кревет има динамичен товарот капацитет на 275 килограми и статична тежина капацитет на 496 фунти; На водоотпорен и масло-доказ ПВЦ кожа е лесно да се избрише надолу и чиста; удобно со висока густина сунѓер е мека, има голема враќа еластичност, и не е лесно да се деформира.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН - На потпирачи за глава со носителот доаѓа со дупка резервирани за луѓето лица, која е монтажни и лесно да се отстрани ако не е потребно; Постои дополнителен центарот за дишење дупка на креветот за луѓе кои сакаат да лежи со лицето надолу, но не сакате да го користите потпирачи за глава, и можете да го користите појавување на перница за да се пополни дупката кога луѓето лажат на врвот на кревет (на перница, исто така може да се пополни потпирачи за глава); 2 потпирачи за раце може да се инсталира на двете страни да се воздигне удобноста за раката масажа.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА И АГОЛ - На lash кревет има 10 приспособување на висина на дршката нивоа, кои се движат од 24.ШИРОКО се ПРИМЕНУВААТ - Тоа може да се користи за многу цели, како што се домашна масажи, спа и убавината третмани, физикална терапија, клинички апликации, и повеќе; Карактеристики на лесни торба за чување и транспорт на кревет за масажа; Идеален за мобилни професионалци, вклучувајќи chiropractors, масажа терапевти, eyelash техничари, и други; Тоа е доволно долго за да се активира дополнителни крпи и алатки на маса.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 705.60

На Филипс шрафцигер не може да се инсталира и да ги отстраните овие анти кражба завртки.Црна табличка за

DEN 3149.28

;Подобрување смисла на ритуалот на домашниот живот, испратете пријатели, семејството, и на себе како housew

DEN 719.76

За Дведете Семејство : Овој производ е совршен за семејство со две деца, еден спие на шетач, другите седи

DEN 1344.00

Еквивалент Дел Број : 21 V847210000 Оваа замена на резервни опашка светлината леќа компатибилен со Јамаха YT125 �

DEN 1687.20

Пиштолтип на тело дизајн е удобно да работат.Неактивен брзина 700 RPM.Тривилицата чак, добра concentricity и висо�

DEN 920.00 959.76

ПРИЛАГОДЛИВИ ШИРОКО ПОЛЕ НА ГЛЕДАЊЕ : 8" од врата надвор огледало со топка заеднички може удобно да се пр�

DEN 690.00

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ уникатно двојно rib висок / низок дизајн помага да се добие во меѓу упатуваа на чевли за

DEN 217.92

Смола обврзници точка е на располагање во W220 форма.Подобар избор за брз акции отстранување и долг живот.

DEN 2217.00 2675.52

Двете фиоките се повлече независно дозволува лесен пристап до содржината.Монтирани на целосна екстенз�

DEN 299.76

【Големина】 180 x 12.7 x 32милиметри / 7.09 x 0.50 x 1.26 инчен 80 ронки Бела корунд мелење тркала 【Силна Стабилност】

DEN 335.52

Силна самолепило : книжно марамче рек под кабинет може да биде инсталиран вертикално или хоризонтално, �

DEN 4213.44

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1687.20

Инструкции За Инсталација : 1.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за

DEN 2176.80

Преносни и корисни, погодна за отворен за патување, пешачење, кампување употреба.Направен од висок квал�

DEN 151.92

Овие кеси се многу usages вклучувајќи складирање и организација на безброј предмети.Како што се Монети, На�

DEN 1079.76

Место печење листови, сечкање одбори, и мали тави за печење решетката на правилен и соодветен начин.Се в�

DEN 359.76

Ортодонтски Инструменти Директно Тешко Жица Машина Тц Ortho Стоматолошки Plier.Направени Од Квалитетни Нер�

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

DEN 441.36

Големина Ронки 320#;надворешен Дијаметар : 100mm / 5"Монтажа Дупка Кол : 20mm / 0.8".Материјал Идеална алатка за м

DEN 839.76

18 W КК адаптер потребни за брзо полнење (не се вклучени).Можете да ја прилагодите најдобро возење перспек

DEN 335.76

Внимание pleae : 1.Две боја крои и класичен дизајн телефон случај i Phone 12 Про за жените и мажите,момчињата и д�

DEN 1056.00

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

DEN 167.76

4 во 1 : Ноктот Clippers сет, со Професионален Хируршки Одделение за нокти clippers, ноктот clipper, на нокти датотека,

DEN 766.08

ЛУКСУЗОТ НА КОЖА Органски Бамбус е најдобар и softest материјал да се користи на babys на кожата, без да преди�

DEN 746.40

【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња

DEN 1778.40

, може да биде полесно за време на вежбање.Ергономски глуждот одржување на системот, како што се безбедн�

DEN 479.76

Модерната месинг тон метал tabletop хартиена крпа носителот фармацевт совршен за модерно складирање на хар

DEN 388.80

Лизгачки полица е идеален за вашата кујна, провизии, бања, и перална кабинети.Вклучува 5годишна гаранциј

DEN 215.76

Остава косата шушка слободни.Против првут шампон и балсам ублажува иритација.Нежно се грижи за косата и

DEN 735.84

ВИНИЛ ПОДДРШКА На здрав винил подлога обезбедува минимални закопчување и мат движење и помага да се за�