.

.

Со попуст
WowDude Не-Еластична Водат Бендови/Јога Водат Ремени Отпор Вежба Бендови за Жените Отпор Бендови во Собата за Нозе и Задник Вежба & Фитнес Додатоци-Сина

WowDude Не-Еластична Водат Бендови/Јога Водат Ремени Отпор Вежба Бендови за Жените Отпор Бендови во Собата

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Опис на производот ◆ Нашата нога опрема за вежбање Совршен за јога, Пилатес, секојдневно вежбање или физичка терапија продлабочување протега, помагаат во тешко да се постигне пози, подобрување на топло и прозорци, подобрување на еластичноста, зацврстување и тонусот на мускулите и додадете предизвик за вежбање.Обидете се на нашиот hamstring носила уред и да се чувствува порелаксирана, помалку напнати и сите околу повеќе живописни во текот на денот.◆【СЛОБОДНИ РИЗИК ДА се КУПИ】 : сакаме нашите клиенти.Тоа е потрајни од други ремени.ние разбираме што јогиите сакаат нивните производи да изгледа како.D-прстен дизајни за да може лесно да се прилагоди било големината на јамката да одговара на вашите потреби.Нашата рака е исто така машина перат и ќе омекне текот на времето со миење и редовна употреба.Wowdude Јога тим има за цел да ви донесе многу најдобри јога производи на пазарот, така што можете да добиете најмногу од вашиот личен јога патување Нашите протега ремени,hamstring носила уред,пилатес опрема за вежбање дома машина се мие и ќе омекне со користење и за перење. ◆【Се ЗГОЛЕМИ ФЛЕКСИБИЛНОСТА ПРИЛАГОДУВАЊЕ на ТЕЛОТО во】 Нашиот фитнес рака помага да се премости јазот за оние кои не се уште имаат флексибилност.Нашата нога опрема за вежбање,јога опрема за вежбање дома,рака бендови за тренингот е многу корисна алатка за Јога, Пилатес, секојдневно истегнување или физикална терапија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 334.80

КВАЛИТЕТ : сила и издржливост дека i Cee Fit отпор бендови се одржи, бидејќи тие се направени од памук и лате�

DEN 455.76

【3Барови Собранието за Вода за САЛАТА】Доаѓа со 3Дел Отстранлив 15"барови направени од цврст железната ц�

DEN 650.40

Пакет се вклучени : 5x природен латекс црева за различни предности; 2x поместена се справува; 2x поместена н

DEN 95.76

ТРЕНИНГОТ ДОМА ПОДАРОК : Тоа ќе биде одличен подарок за деца и возрасни.СОВРШЕН СКОКАЊЕ ЈАЖЕ ДА се ИЗГУБ�

DEN 386.40

100% еластичен бендови со еластичен материјал покритие; посилни и побезбедни од стандардни гумени цевки;

DEN 1728.00

Како преносни водат машина!И на овој натпревар се протега опрема ќе не нула или оштетување на вашата вра

DEN 454.00 719.76

Дизајниран за вежби кои тон насочени области.Пот и мирис на абсорбента мемориска пена, соочи се.Пондери�

DEN 191.76

40% попуст кога ќе купите 5 предмети, 50% попуст кога ќе го купите 8 предмети , од кои 60% се исклучува кога ќе г