.

.

Со попуст
Officemate Прстен Врзивно Дупка Удар, Розова,Теал,Чад, Пакет од 3 (90114)

Officemate Прстен Врзивно Дупка Удар, Розова,Теал,Чад, Пакет од 3 (90114)

DEN 1718.40

Од стока
Во магацинот

Удари 3 листови од 20 lb.хартија.Доаѓа во 3 Пакет.Совршен за вршење лабава или во вашиот врзивно средство.Удобен straight edge владетел.Изградена во хартија водич.Прстен врзивно удар е совршен за вршење лабава или во вашиот врзивно да ви помогнат во организирањето на трудови.Удари 3 листови од 20 lb.Хартија.Изградена во хартија водич.Удобен straight edge владетел како дополнителна бонус.Удари 9/32" Дупки.Доаѓа во избрани бои се розева, Сина и чад. 3 пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 626.40

Пакетот Вклучува : 1 компјутер / картичка 2mm Дебелина на ЕВА и поздрав картичка е во РЕД да се користи.Answer :

DEN 208.56

Боја : Црна.Тип : Стандард Удар.Број на модел : S2886s.Е прилагодено : Yes.Добредојдовте на Нашата Продавница!А�

DEN 358.80

1、голема основна да имаат на рака за scrapbooks, картички, украси и било хартија, занает.Идеален за создавање

DEN 407.76

УдарOut Димензија : 3 " се мери дијагонално.Удар мерки : 6" x 4 1 / 4" x 3 1 / 4".Компактен и лесен за користење за тру�

DEN 837.60

Владетелот е спроведен со скала линии точно позиција на работ на A4 / A5 / Б5 хартија.A4 / 30 дупки, A5 / 20 дупки, B5

DEN 320.88

Производителот гаранција може да не се применува.Висок квалитет на претходно биле вклучени за обврзува

DEN 527.76

Марта Стјуарт Занаети инспирира crafters да ја откриеме радоста на создавање на убави парчиња со рака.Созда

DEN 167.76

Спецификација на производот : Дупка големина : 1 / 4 инчи Грлото длабочина : 0.Идеален за дупчење преку било

DEN 311.76

Прилики да го Користите : деца' ракана одлуки, поздрав картичка одлуки, уметност дизајн активност и беле�

DEN 2076.00

AC ИЛИ БАТЕРИЈА – Двојна моќ опции.Ефикасна хартија усогласување индикатори обезбедуваат професионалн�

DEN 480.00

Број на модел : 8002Jef15 Тип : Стандард Удар.Производ : занает панч / дупка удар перфоратор.Функција : Хартија

DEN 880.56

【Тешки Електричен Удар】Оваа електрични хартија удар ви овозможува да заврши хартија удирање во рамки�

DEN 168.24

Спецификација : Дупка Со Дијаметар : Прибл 6 mm.Се Хранат Длабочина : Прибл 12 mm.Производ Големина : Прибл...

DEN 1111.20

Опис : Идеален за ЕВА пена,хартија изработка на проекти,училиште белешки и честитки, ги красат училиште �

DEN 167.76

Тоа е многу мал и исклучителна, лесно да се намести и да ја направат повеќе компактен за практично склад�

DEN 239.76

На метал една дупка хартија удар перфоратор е направена на квалитетен не ' рѓосувачки челик, отпорни на �

DEN 660.48

Студената длето е совршен shearing се надополнуваат, овозможувајќи ви лесно да се отстрани заковки, мали за�

DEN 167.76

Идеален за дупчење преку било каков вид на хартија, иверица, картичкаакции, кожа, тенок метал, уметнички

DEN 136.56

Плоштад главата, круг knurled тело.Легиран челик е појачани и зацврстен.Висок Квалитет На Ново!!!!!!!.Плоштад �

DEN 1166.40

Боја : 03 Пакетот Вклучува : 1 Buc Втиснување уред боја испратени случајно прозорец.admin Account Id=222014237 100% Нов Бр�

DEN 1704.00

Пакетот Вклучува : 10pcs / pp кутија како слика(постојат 10 различни дизајн во PP кутија) 5 материјал : ABS+цинк ле

DEN 215.76

Пакетот Вклучува : 2 x Дупка Перфоратор.На шарки на преградата има удирани со тупаници хартија чипови.Кла