.

.

Со попуст
Миризливи Торзото Свеќа | Божица Свеќа | Женското Тело Свеќа | Венера Свеќа | Биста Свеќа | Ароматерапијата Свеќи за Дома Роденден Свадба Спа Декорација (Brown Велур)

Миризливи Торзото Свеќа | Божица Свеќа | Женското Тело Свеќа | Венера Свеќа | Биста Свеќа | Ароматерапијата

DEN 503.76

Од стока
Во магацинот

Материјали : Соја Восок, Мирис. 4 различни бои : Fairest, Браун Велур, Златен Абонос, Магливата Сина.Димензии Hx W : 4.5 инчи (11.5 cm) x 3.5 инчи (7.5 cm).Аромите се разликува по боја : Fairest - Пандора Lychee, Магливата Сино - Јапонски Persimmon, Браун Велур - Тубероза во Мрак, Златен Абонос - Морска Сол & Мудрец.Супер тренди!Уникатна декорација за секоја соба, како и на свадба, роденден, Денот на Вљубените, спа итн.Овие се женски торзото свеќи кои што често се види на интернет!Убава и минималистички, тие се наменети да се донесе некои зачин во вашиот ентериер.Место нив во вашата бања, спална соба, дневна соба или кујна.Многумина, исто така, сакаат да ги користат како настан оркестарот, за родендени забави и свадби.Аромите се разликува по боја!Fairest - Пандора Lychee Магливата Сино - Јапонски Persimmon Браун Велур - Тубероза во Мрак за Златниот Абонос - Морска Сол & Мудрец Нашите свеќи се убави изјава парче сензуална оркестарот кои испуштаат вистински пламен.Тие ќе пристигне во убаво спакуван естетски кутија.Тоа е, исто така, совршен подарок!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Цвет Во Градината Кученце Свеќа.Оваа 1oz свеќа е одличен начин за да испробате нови мириси од нашиот Мири�

DEN 816.00

Selvedge тексас, свежо набрана пченка и новите собрани сено Флорални исполнет бриз дува преку полињата суге

DEN 347.76

НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ : ги Отстранува смрдеата од неутрализирање нив, а не само на покривање на нив.МИРИСИ : Изб

DEN 431.76

Тоа може да се користи за несоница, медитација, ароматерапијата, отстранување на мириси, итн.????МНОГУ МИР

DEN 540.00

На непогрешлив вкус на овоштарникот е изразена преку белешки на овошје лушпи, свежи зеленчук, и сочни Maci

DEN 2349.60

На непогрешлив вкус на овоштарникот е изразена преку белешки на овошје лушпи, свежи зеленчук, и сочни Maci

DEN 156.00

На непогрешлив вкус на овоштарникот е изразена преку белешки на овошје лушпи, свежи зеленчук, и сочни Maci

DEN 5759.76

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Diptyque Ванила Миризлива Свеќа и Дрво Оган Миризлива Свеќа.POD : Оваа Миризлива Свеќа од Dip