.

.

Со попуст
Лабораторија за Безбедност на Снабдување 5PTG1 - Тест Цевка Rim Стакло 16mm 150mm X PK72

Лабораторија за Безбедност на Снабдување 5PTG1 - Тест Цевка Rim Стакло 16mm 150mm X PK72

DEN 650.40

Од стока
Во магацинот

Стакло, Тест Цевка, 20 m L, Не-Стерилни, PK 72 на Овој оглас е за pkg.Стакло, Тест Цевка, 20 m L, Не-Стерилни, PK 72 на Овој оглас е за pkg.на 72. Технички Спецификации Објект Тест Цевка Со Пречник Labware Цевка Тип Тест Цевка Labware Номиналниот Капацитет на - англиски 0.51 оз Labware Номиналниот Капацитет - Метрички 20 m L Labware Надвор Кол. - Метрички 16 мм Labware Должина - англиски 5.91 во Labware Должина - Метрички 150 mm Labware Основен Материјал, Стакло Стерилни/Не-Стерилни Не-Стерилни Autoclavable Да Темп.Опсег (В) 0 Степени до 120 Степени C Темп.Опсег (С) 0 Степени да 248 Степени F Labware Боја на каросеријата Јасно Посебни Карактеристики Круг дното, beaded rim.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1346.40

Материјал Изработени од полипропилен материјал, не меур без нечистотии.За еднократна употреба пластич

DEN 546.96

【Големина】Цевка со Дијаметар : 16mm / 0.63";Max Должина : 100mm / 3.94" 【Запечатување】Со прилог snap капа;течењедока�

DEN 1260.00

ЛАБОРАТОРИСКИ ТЕСТ ЦЕВКИ Стакло тест цевка може да се користи во научни експерименти, ноќта на Вештерки

DEN 167.76

за примероци, Етерични Масла, Мириси, Бои, Модел, Боја, Занаети, Монистра, итн.Пластични дипломирал цевка

DEN 1502.40

Лесен , едноставен дизајн.Пластични транспарентен тест цевка со капа.Капацитет : 100ml.Дијаметар : Висина :

DEN 503.04

【ТЕСТ ЦЕВКА РЕК ПОСТАВИТЕ】 Вклучува 1pcs дрвени тест цевка rack (дупка со дијаметар од 22mm), 6pcs тест цевки (ди

DEN 880.80

ПРИМЕНА : Совршен за бања соли, топло чоколадо, бонбони gumball складирање, исто така погоден за растенија р�

DEN 179.76

Тест Цевки направени од високо квалитетна 3.3 borosilicate стакло.Круг дното 10 компјутери секој пакет.Црни пла�

DEN 1442.40

Прекрасна комбинација : ќе добиете 12 парчиња на директно стаклена цевка, и 100 парчиња на наежвам средств�

DEN 239.76

Круг дното 14 / 20 Стандард Коси.За LG10300 и LG10310 тапа.Земја на потекло : сад.Овие borosilicate стакло тест цевки имаа

DEN 1893.60

Сосема нов и висок квалитет.Лесен,едноставен дизајн.Пластични транспарентен тест цевка со капа.Ергоном

DEN 302.16

Полузатворени тока врска дизајн го намалува загадувањето предизвикано од експерименталната работа, и �

DEN 1130.40

Borosil Тип 3.3 НискоПроширување Borosilicate стакло.Borosil квалитет стакло производи, произведени од ист USP Тип 1, ASTM

DEN 191.76

Тестот цевка е направен од пластика и поклопецот е unscrewed; дното е тркалезна и боја е јасно.Пластични тест

DEN 261.36

14mm да 18mm Стакло Адаптер, Стакло Поврзување АдаптерВисок квалитет со голема borosilicate стакло, рачно изработ

DEN 9937.20

2m L Skirted Конусна База Полипропилен (PP) Завртка Капа Микро Цевки со Капа Собраа Пакување од 100 Microtubes.Обезбе