.

.

Со попуст
Mojco се Повлече До Бендови, Отпор Бендови, се Повлече До им Помогне на Бендот Вежба Отпор Бендови за Тело Истегнување, Powerlifting, Отпор Обука

Mojco се Повлече До Бендови, Отпор Бендови, се Повлече До им Помогне на Бендот Вежба Отпор Бендови за Тело

DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Можете да ги земе за отворен тренингот во сонцето.Тие се одлични за патување и се лесни за транспорт.Овие моќ бендови, се побезбедни и да предизвика помало влијание врз вашите зглобови од традиционалните тегови. (Сино) 55 - 65 Kg, 120 - 155 lbs.Моќ бендови се исто така одлична за мобилност, подобрување на вашиот физички движења на телото, бидејќи на бендот еластичност имитирање на начинот на нашиот работат мускулите.Mojco е Отпор бенд обезбеди ефективен и ефикасен начин за подобрување на вашиот целокупното физичко перформанси.Моќ бендови, исто така, може да се надополни со традиционалните тегови да се задржи отпор високи, но со помала тежина која може да помогне во одржување на здрава заеднички комплекс.Таа нуди се повлече-up прозорци и сосови помош, заедно со широк спектар на вежби за рехабилитација.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 334.80

КВАЛИТЕТ : сила и издржливост дека i Cee Fit отпор бендови се одржи, бидејќи тие се направени од памук и лате�

DEN 650.40

Пакет се вклучени : 5x природен латекс црева за различни предности; 2x поместена се справува; 2x поместена н

DEN 455.76

【3Барови Собранието за Вода за САЛАТА】Доаѓа со 3Дел Отстранлив 15"барови направени од цврст железната ц�

DEN 167.76

Опис на производот ◆ Нашата нога опрема за вежбање Совршен за јога, Пилатес, секојдневно вежбање или фи�

DEN 191.76

40% попуст кога ќе купите 5 предмети, 50% попуст кога ќе го купите 8 предмети , од кои 60% се исклучува кога ќе г

DEN 95.76

ТРЕНИНГОТ ДОМА ПОДАРОК : Тоа ќе биде одличен подарок за деца и возрасни.СОВРШЕН СКОКАЊЕ ЈАЖЕ ДА се ИЗГУБ�

DEN 454.00 719.76

Дизајниран за вежби кои тон насочени области.Пот и мирис на абсорбента мемориска пена, соочи се.Пондери�

DEN 1728.00

Како преносни водат машина!И на овој натпревар се протега опрема ќе не нула или оштетување на вашата вра

DEN 386.40

100% еластичен бендови со еластичен материјал покритие; посилни и побезбедни од стандардни гумени цевки;