.

.

Со попуст
HiTuYi 16 Парчиња Возрасни Четка за заби Патување Целосна Главата Супер Мека Четка за заби Погоден за Чувствителни Заби и гингивата Atrophy

HiTuYi 16 Парчиња Возрасни Четка за заби Патување Целосна Главата Супер Мека Четка за заби Погоден за Чувствителни

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

【УЛТРА МЕКА】Користење на Јапонски мека четка за заби технологија, повеќе од 20.000 евра микро парична казна влакната се многу потенка од други услужни влакната кои дебелини на 120µm, парична казна и мека, длабоко орален чистење, наменети за чувствителни заби. 【ДЛАБОКО ОЧИСТИ】ултра парична казна BPA free влакната се влезе во повеќе тешко катчиња и простори помеѓу забите и заболување на маргините, произведе 20 пати повеќе богата меур, отстранување на плак поефикасно. 【НЕЖНО ЧЕТКАЊЕ】ултра мека четка за заби направи големо чистење работни места и без да му наштети на непцата, избегне преку стимулација и во исто време да нежна масажа на непцата, идеално за постари лица, бремени жени заболување на рецесии и луѓето кои носат протези.НАЈДОБАР ДИЗАЈН】екстра услужни влакната засадени со најсовремена топење наежвам технологија, без метал главен користи во внатрешноста.Ергономски дизајниран палецот контрола ви овозможува да имате удобно и цврст стисок. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】Кога ќе ги користат нашите Супер Мека Четка за заби и навистина може да се чувствуваат свои предности.Нашите четки за заби се пакуваат во домот проѕирни пластични кутии ,може да ги испратите на вашите пријатели и семејството како подарок ,ние сме сигурни дека тие ќе го сакам.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2495.76

【Моќен Бакар Моторни】 Изграденаво 1400 W силна бакар мотор со 110 V стандард Американски приклучокот,ова bur

DEN 1919.04

!!ИСТИОТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ!!EAI е Нитрилна Гума Plug Печат, го замените стариот или скршени капа со нови и

DEN 1079.76

Место печење листови, сечкање одбори, и мали тави за печење решетката на правилен и соодветен начин.Се в�

DEN 1256.64

[Материјал] подот мат е направен од мравка крпа и ЈП мат, силни и издржливи [Задебелување дизајн] може да �

DEN 124.32

Висок квалитет, професионална одделение.Гарантира за живот.Најсилниот алатки кои се достапни насекаде.

DEN 10222.80

Лесно се апсорбира.Помага во одржување на заеднички и сврзно ткиво, здравје и еластичност.Одржува здрав

DEN 359.76

Ортодонтски Инструменти Директно Тешко Жица Машина Тц Ortho Стоматолошки Plier.Направени Од Квалитетни Нер�

DEN 1778.40

, може да биде полесно за време на вежбање.Ергономски глуждот одржување на системот, како што се безбедн�

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

DEN 143.76

Доволно количество : пакет доаѓа со 10 парчиња четка за заби главата заштитници по случаен бои, доволни к�

DEN 186.96

На Kyoui четка за заби патување случај е совршено се вклопуваат за вашиот Kyoui Аглеста Четка (не четка за заб

DEN 453.60

Ѕидот Монтирани Накит Организатор;; Организирање на вашите додатоци со ова убаво стокмено селски орган�

DEN 479.76

Модерната месинг тон метал tabletop хартиена крпа носителот фармацевт совршен за модерно складирање на хар

DEN 690.00

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ уникатно двојно rib висок / низок дизајн помага да се добие во меѓу упатуваа на чевли за

DEN 2217.00 2675.52

Двете фиоките се повлече независно дозволува лесен пристап до содржината.Монтирани на целосна екстенз�