.

.

Со попуст
Неверојатни Нерѓосувачки Челик Бубрезите Фах 10. Бубрезите Облик Криви Јадење Слив 26 Оз. Обновливи Метал Бубрезите Јадење. Идеален за Хируршки Медицински Ветеринар

Неверојатни Нерѓосувачки Челик Бубрезите Фах 10. Бубрезите Облик Криви Јадење Слив 26 Оз. Обновливи Метал Бубрезите

DEN 562.80

Од стока
Во магацинот

Просечната висина на рабовите спречува мали предмети од паѓање во лента и спречување на течност од тече.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Метал Хируршки Лабораторија Коцки се поткрепени со 100% гаранција.Ако не сте целосно задоволни со купувањето допрат до нас директно и ние ќе го направи тоа право.На коцки високи усна чувари против spills и обезбедува содржината на послужавник.На медицински инструменти лента е конструиран на високо квалитетни нерѓосувачки челик, здрав, за да се обезбеди максимална сила и издржливост за долготрајна употреба.Обликот на садот овозможува да се одржи против пациентот тело да го фати било паѓа течности или остатоци.ЧЕЛИК EMESIS СЛИВ 10" е плиток базен со бубрезите во облик на база и степенеста ѕидови се користи во медицинските и хируршките одделенија за да се добие soiled завои и други медицински отпад.Челик сад, исто така може да се користи како собирање на сад за soiled преливи додека тие можат да бидат правилно да се депонира, или за примероци кои биле excised.Целосно обновливи инструмент.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Ова не ' рѓосувачки челик бубрезите сад е добро полиран, санитарен и лесно да се чисти и стерилизирате.Препорачливо за употреба каде мал дискретен лента е потребно.Количина : 1 пакет.Инструмент послужавник може да се користи за чување на апарати, алати и други материјали.Фиоката може да биде лесно да се отстрани за чистење и санација.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 705.60

На Филипс шрафцигер не може да се инсталира и да ги отстраните овие анти кражба завртки.Црна табличка за

DEN 920.00 959.76

ПРИЛАГОДЛИВИ ШИРОКО ПОЛЕ НА ГЛЕДАЊЕ : 8" од врата надвор огледало со топка заеднички може удобно да се пр

DEN 2495.76

【Моќен Бакар Моторни】 Изграденаво 1400 W силна бакар мотор со 110 V стандард Американски приклучокот,ова bur

DEN 388.80

Лизгачки полица е идеален за вашата кујна, провизии, бања, и перална кабинети.Вклучува 5годишна гаранциј

DEN 215.76

Остава косата шушка слободни.Против првут шампон и балсам ублажува иритација.Нежно се грижи за косата и

DEN 124.32

Висок квалитет, професионална одделение.Гарантира за живот.Најсилниот алатки кои се достапни насекаде.

DEN 167.76

4 во 1 : Ноктот Clippers сет, со Професионален Хируршки Одделение за нокти clippers, ноктот clipper, на нокти датотека,

DEN 1919.04

!!ИСТИОТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ!!EAI е Нитрилна Гума Plug Печат, го замените стариот или скршени капа со нови и

DEN 479.76

Модерната месинг тон метал tabletop хартиена крпа носителот фармацевт совршен за модерно складирање на хар

DEN 217.92

Смола обврзници точка е на располагање во W220 форма.Подобар избор за брз акции отстранување и долг живот.

DEN 143.76

Доволно количество : пакет доаѓа со 10 парчиња четка за заби главата заштитници по случаен бои, доволни к

DEN 10222.80

Лесно се апсорбира.Помага во одржување на заеднички и сврзно ткиво, здравје и еластичност.Одржува здрав

DEN 1778.40

, може да биде полесно за време на вежбање.Ергономски глуждот одржување на системот, како што се безбедн

DEN 2217.00 2675.52

Двете фиоките се повлече независно дозволува лесен пристап до содржината.Монтирани на целосна екстенз

DEN 299.76

【Големина】 180 x 12.7 x 32милиметри / 7.09 x 0.50 x 1.26 инчен 80 ронки Бела корунд мелење тркала 【Силна Стабилност】

DEN 839.76

Мател Жешки Тркала службен производ : Точно автомобил љубовници, ги развијат своите афинитети за сите р

DEN 2004.00

Супер Долг Рок На Траење.Номинален Напон (v) : 3 V.Карактеристики : Димензии (mm) : 20 x 3.2 (D x H).Номиналниот Капац

DEN 383.76

Хартиена Крпа Носителот : Добиете на вашиот хартиени крпи надвор од кујната контра но на дофат, што го ра

DEN 796.56

Серија 60 Општа Намена Реле, 2 столбови 10 Amp.Спецификации : DPDT 10 A, 240 V AC калем, Ag Ni контакт.Lockable тест копчето &

DEN 151.92

Овие кеси се многу usages вклучувајќи складирање и организација на безброј предмети.Како што се Монети, На