.

.

Со попуст
Bluetooth FM Предавател за Автомобил, за Безжична Bluetooth Адаптер за во Автомобил со 1.44 Инчен Дисплеј & USB 2.0 & Type-c PD Пристаништа Поддржува Раце Бесплатни Повици, SIRI/Глас Асис?

Bluetooth FM Предавател за Автомобил, за Безжична Bluetooth Адаптер за во Автомобил со 1.44 Инчен Дисплеј &

DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

【Bluetooth FM Предавател за Автомобил】 : Тоа може да се пренесе на музика од мобилен телефон за во автомобил говорникот јасно и гласно. 【Безжичните Радио Музика Адаптер за Автомобил】 : Компатибилен со повеќето уреди на пазарот (Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo, Sony) .Напредно намалување на шумот систем ќе ви гарантира квалитет кристално јасен звук. 【USB и USB C Пристаништа FM Bluetooth Предавател е сет за во Автомобил 】 : автомобил bluetooth адаптер има двојна автомобил полнење пристаништа на КК 3.0 (18 W)и Тип c порта (18 W),две порти може да се користи за брзо полнење во исто време. 【Раце бесплатен Повик за полнење】 : Music Player Автомобил Ресивер со Bluetooth FM Фреквенција Поддршка Раце Бесплатен Повик , ќе можете да одговорите/ одбиј/ redial повици со еден клик ,го прават возењето побезбедно. 【Поддржува за Android и IOS НА Телефон/Пауза/копчето Play/SIRI/Глас асистент функција.】 : Таа поддржува за Android и IOS системи, со Smart bluetooth 5.0 чип кој позадина намалување на шумот што го прави автомобилот музика и телефонски повици јасно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 311.76

27inch Материјал : ABS Ефективна Растојание : 20 милиони / 787.Да се ослободи од wired ограничување, да слушате муз

DEN 883.20

Пренесува кристално јасна стерео аудио сигнали да било BT приемниот уред, како што се BT слушалка, BT јазик

DEN 1771.20

Нема реклами, нема сигнали за да се мачат.БЕЗБЕДНОСТ ПОТСЕТНИК автомобилот bluetooth предавател е опремен с

DEN 268.56

Bluetooth слушалки користи стерео звук со јасен квалитет на звукот и можете да уживате во музиката.0 Капацит�

DEN 479.76

1 А Bluetooth верзија : Bluetooth 5.0 Bluetooth опсег : околу 10 метри.Ексклузивно мобилен телефон СТАН контрола, песна /

DEN 1550.40

Handsfree функција : Вграден микрофон, автоматски да се префрла од музиката да свири државата да handsfree режим �

DEN 1879.00 6013.20

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 191.76

【БЕЗБЕДНОСНИ ФУНКЦИИ】 B36 B е опремен со voltmeter да ја прикаже состојбата на вашиот автомобил батеријата.М�

DEN 4966.56

Безбедно одговор / одбива / остварување на повици преку мултифункционален копчето додека возите.Автома�

DEN 2253.60

Идеален слушалки покрие перница замена за hesh / hesh2.0 приклучок за слушалки.Да се вклопи во вашите уши удо

DEN 259.20

И во текот на ноќта ПРЕДВОДЕНА од прогрес бар покажува јачина на звук кои се користат за Прилагодување н

DEN 604.80

Спецификација : Предмет Тип : Bluetooth Adapter Material : Plastic Bluetooth Верзија : 5.Тоа може да се стави во џебот или чанта�

DEN 933.60

Долго Пренос на Далечинапренос На далечина е до 8mm, и препорачува на пренос и прием на далечина е 2mm~4mm...

DEN 472.80

Овој плеер поддржува USB драјвер и Микро SD картичка може автоматски да се игра и да се пренесе на MP3 фајлов

DEN 263.76

И исто така можете да лесно да се најде уредот во текот на ноќта.0 технологија која има 80% зголемување на �

DEN 2150.40

>.Работен напон : DC 3.3 V~5 V 2.Работна фреквенција : 76108.0 MHz 6.Работат на струјата : 26m A 7.Режим на струја : 0.23 мр 10.

DEN 2376.00

【Навистина Флексибилен и Лесен】флексибилни вратот може да се прилагоди за да совршен агол на гледање �

DEN 1452.00

39 инч(L*W*H)Тежина : 53.Нема потреба да го носи мобилниот телефон.Лесно пука професионално ниво на слики, авт

DEN 863.76

Долготрајна Батерија : ново надгради SIMJAR Копче Tracker е полнење.На капацитетот на батеријата на примачот е

DEN 799.20

Не повеќе од 4mm~6mm : Држиме магнет плоча на или внатре во телефонот случај, како ви се допаѓа.Answer : ________________

DEN 1020.00

Пакет Листа : 1 x Упатството 2 x Пар на Уво Капа 1 x Полнење Кабел 1 x Полнење Кутија 1 x Пар Слушалки...

DEN 2368.80

Функција : 1 Подигнете ја слушалката од полнење за отпадоци и start up автоматски 5, Допрете тип на контрола, �

DEN 599.76

0 верзија, пренос е толку едноставен и брз, на сигнал е постабилна.7~24 VDC Bluetooth Верзија : 5.0 верзија, пренос е

DEN 462.96

Интернет на Нештата (многу) 2>.Примена : 1>.Овој модул е врз основа на Нордиските n RF52832 Спц и PA (моќност заси�

DEN 688.80

[Input DC 12‑24 V] автомобилот полнење адаптер е погодна за речиси секоја автомобил да се користи, на влезниот

DEN 305.76

) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку пои�