.

.

Со попуст
AKOAK 100 Компјутери Мека Латекс Сунѓерот Сенката за Очи се Држиме двострано за Еднократна употреба Сенката за Очи Четка, Ноктите Декоративни Сјајот Четка, Око Шминка ?

AKOAK 100 Компјутери Мека Латекс Сунѓерот Сенката за Очи се Држиме двострано за Еднократна употреба Сенката

DEN 206.16

Од стока
Во магацинот

Производот е двострано сенки четка направена од латекс сунѓерот и пластика, која е многу топол на допир.Тоа може да се направи вашите очи да изгледаат поголеми, целосни, и посветла.Основна алатка за око шминка, тоа е исто така погоден за почетници да се практикуваат.Тоа може да се користи за да се применат сенки, или да се наслика ноктите декорација сјај.Сенки четки се лесни за носење, можете удобно да ги стави во вашиот паричник, очила случај, чанта, шминка торба, или можете да го носат кога ќе патуваат.На апликатори четка главата е фирма и не е лесно да се скрши.По употребата, што може да се фрли на расположливиот сенката за очи четка директно во корпата за ѓубре.Применливи прилики : погоден за бизнис патување, одмор, партии, фестивали, свадби, танц партии, секојдневна употреба, претстави и слично.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 311.76

Тие се лесни за употреба и е доволно за да го замени стариот сенки четки. Удобно да се допре : со овална су

DEN 460.56

【Практични】висок квалитет На влакната не се иритирачки на кожата и може да помогне да се постигне совр

DEN 1106.40

Дизајнот на двојноглава го прави тоа мултифункционален.Материјал : дрвена рачка +напредни алуминиумска

DEN 1329.60

Предмет Тип : Шминка Четка.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Се Користи Со : Сенката За Очи.Големина : 16.

DEN 215.76

30 Pcs сенки четки, доволно за да го замени стариот сенки и помине уметност плескавици, четки и може да се к�

DEN 1317.36

26 x 17 x 6cm / x 10.Сенки четка се користи за да се наслика голема површина на око кожата, concealer четка се корист�

DEN 11227.20

Про Серија Акрилик е 22 дебели акрилик направен да издржи храна одделение за миењепадови.Е објект фокус�