.

.

Со попуст
Графика и Повеќе Черепот со Горење Цигара со Van Gogh Анти-Прашина Plug Универзална Слушалка Слушалки Џек Шарм за Мобилни Телефони - 1 Пакет - Не-Мало Пакување - Antiqued Сребр?

Графика и Повеќе Черепот со Горење Цигара со Van Gogh Анти-Прашина Plug Универзална Слушалка Слушалки Џек Шарм

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Приклучок директно во вашиот џек за слушалки.Држи областа слободни прашина и остатоци.Вклучува уретан спакувани дизајн на двете страни од 15mm дијаметар на метален шарм.Одговара на стандарден 3,5 mm приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони и музички плеери.Работи на iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Доаѓа со уретан спакувани дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Приближната големина на шарм е за 15 mm.Телефонот не се вклучени..но вие веќе го знаеше тоа, нели? : -).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1195.20

брус Вратот Рака Lanyard Брзо Ослободување ID Носителот на Вратот Lanyard,3 Еез 19" Монтажни Ѓердан Вратот Бенд,Ка

DEN 348.96

Зелена и безбедна материјали.Таа има долгатерминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спре

DEN 254.16

Користи над сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Можете да се вратите оваа точ

DEN 287.76

4 Инчен 2020 Кристал Случај 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (Случаен) 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦ

DEN 167.76

ТипC USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за Нови Android Телефони како што се

DEN 215.76

Материјал : Кристал + Собираат + Метал; Должина : 49cm / 19.29"(Вклучени се и Метални Додатоци);.Метален затворач

DEN 2145.60

Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници с

DEN 393.36

10% rayon.Нови убави дизајни, специјални додатоци за декорација на вашиот дом.Голема оркестарот додатоци на

DEN 191.76

Оваа врвката за на рака се врши на атрактивни ткаени најлон, ултра издржлив и лесен за инсталација.Ракат

DEN 132.24

Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долгатерминот услуга живот, бидејќ

DEN 292.56

Направени на квалитетот на полимер глина материјал, високо квалитетни и издржливи.Beaded Телефон Шарм Пос

DEN 135.12

Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради неиритирачки мирис, тоа може да биде директ

DEN 89.52

Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и р

DEN 360.00

На ахат телефон lanyard е симбол на богатство, auspiciousness и среќа, па тоа е добра декорација на вашиот телефон.Т

DEN 455.76

Не само што сјајна брилијантно, тоа исто така обезбедува супериорни заштита од гребнатини, прашина и се

DEN 287.76

Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Постави си за разлика од толпата со STEN

DEN 191.76

Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни / паметни телефони, музичк

DEN 215.76

Ако сте љубител ќе ви се допаднат оваа службен Авантура Време производ!.Со гордост се печатени во САД.За