.

.

Со попуст
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-PT-PETG-78 PETG Пластични Цевки, 3/4 ID7/8 OD, 3 ft. Долго

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-PT-PETG-78 PETG Пластични Цевки, 3/4 ID7/8 OD, 3 ft. Долго

DEN 416.88

Од стока
Во магацинот

Облик : Цевка; Материјал : PETG; Одделение : Стандард.ID : 3/4"; ID Толеранција : (-0.008" - +0.008"); OD : 7/8"; OD Толеранција : (-0.008" - +0.008"); Дебелина на Ѕид : 1/16"; Должина : 3 ft.; Должина Толеранција : (-1.000" - +1.000").Боја : Clear; Јасност : Јасно, Затегнувачка Цврстина : Не Се Оценети; Затегнувачка Цврстина Оценка : Не Се Оценети; Влијание Сила : Не Се Оценети; Влијание Сила Оценка : Не Се Рангирани.Коефициент на Триење : Не се Оценети; Триење Оценка : Не се Оценети; Апсорпција на Вода : Не се Оценети; Апсорпција на Вода Оценка : Не се Рангирани.Густина : 0.050 кг / cu.во.; Цврстина : Rockwell R105; Температура Опсег : -40° до 140° F. PETG е јасно за апликации кои бараат гледаат преку и е, исто така, отпорни на хемикалии.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 478.80

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ПРЕМИУМ ВНАТРЕШНА ЦЕВКИ висок квалит

DEN 969.60

Универзална сечење на површината.Алуминиум легура стоки, исто така, имаат конкурентна предност во одно�

DEN 875.76

ПВЦ цевка е направен од материјали со висока цврстина и добра електрична изолација.ПВЦ крути цевки е ши�

DEN 213.36

) Пакет листа : 1 x Бакарни Цевки.Совршен за фрижидер цевки и поправка 【голема топлина размена】Таа има до

DEN 423.60

Се направи совршен, мали цевки.Чувајте ги прави рабови и агли квадратни.Се применуваат цевки да ватенка,

DEN 1079.76

100% Јаглерод Влакна.Висока јачина на 3 K Карбонски Влакна Цевка 1 компјутер 48mm x OD 50mm x 1000mm...

DEN 568.80

Опишете : 3k Карбонски Влакна Цевка : Сјајна Површина, Обична Ткаат;Забелешка : Сите Карбонски Влакна Цевк

DEN 561.60

Материјал : Полиестер, со висока густина ткаат, силни и издржливи јаже.Големина : 51 инчи (1.3 метри) по парч�

DEN 246.96

Се користи во аеродинамичен уреди, греди и рамки.Еден од високи перформанси влакна материјали.Уште од н�

DEN 707.04

Кога ќе се вметне цевка во Shark Bite брзо се поврзете фитинг, фитинг е од не ' рѓосувачки челик заби залак над

DEN 1679.76

Функција : 2 парчиња 0.16инчен ID x 0.23инчен OD, 305mm / 1 Ft Должина, Јасно Крути Цевки се цврсти и издржливи, има до�

DEN 575.76

100% јаглерод 100% јаглерод.Должина : 1000mm.Надворешниот Дијаметар : 19mm.Внатрешен Дијаметар : 15mm 16mm 17mm.U.S НИ скл�

DEN 1127.28

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 1439.76

Широка Примена : Нашата цевка дојде во 10 пакети за гроздобер мебел, DIY проект и полица виси декорација ап�

DEN 371.76

Да се загрози отпорни со силна flexural својства.Добро оптички чистота и светлина.Лесно да се чисти и полира

DEN 647.04

Пакетот Вклучува : 2 Парчиња На 500mm Долго Карбонски Влакна Парче ✅Карбонски Влакна Има Предности На Отпо

DEN 2152.80

Земја на потекло : сад.Индустриски и научни цели.Добро стокмено квалитет додаток.Вклучени Суровини.Се п�

DEN 323.76

име на производ : 2 парчиња Карбонски Влакна Pultruded Шуплива Цевка.големина : 1.8×1×200mm (дебелина×ширина x дол�

DEN 6176.16

За користење со Превезот на ѕид обесени тоалет, К6291 90 степени леано железо отпадоци цевки може да се кор�

DEN 262.08

СПЕКТАР на ГОЛЕМИНИ : .Најчесто се користи во DIY проекти, хоби, занаети, градење модел, градење на декорац�

DEN 384.00

Име На Производ : Алуминиум Алуминиумски Цевки;Материјал : Алуминиум.Максимална Температура : +250° C;Min Те�