.

.

Со попуст
Професионални Острилка Нож Острат за Полнење Систем, 360° Флип Фиксна Агол од Нерѓосувачки Челик Кујнски Готвач е Нож Острилка (Set-D)

Професионални Острилка Нож Острат за Полнење Систем, 360° Флип Фиксна Агол од Нерѓосувачки Челик Кујнски Готвач

DEN 844.80

Од стока
Во магацинот

(Начинот на острат нож бара многу пракса).Железнички Повлече Прачка,.Дијамант острило вклучува база, и грануларност е 500#, 1000#, 1500#, 3000#.Дијамант воденичен камен вклучува база, и жито големина е 500#, 1000#, 1500#, 3000#.На cowhide лента содржи база.Користете клуч за да ја отстраните завртки, се користи фиксна oilstone се повлече-out уред да помине сфера, а потоа се стегне завртки за да се спречи железнички род од паѓање.Белата корунд воденичен камен не вклучува база, и жито големина е 120#, 320#, 600#, 1500#.Белата корунд острило не вклучува база, и грануларност е 120#, 320#, 600#, 1500#.Користете клуч за да ја отстраните завртки зад десктоп одредување на уредот, и да ги користите Фиксна Прилагодување на Агол Уред за да се поврзете на десктоп одредување на уредот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 285.60

12" се Острат Челик одржува работ на ножеви и се протега на животот на вашиот прибор за јадење со редовна

DEN 764.40

Производителот гаранција може да не се применува.Sharpens било какви метални сечилото на нож.Десет години п

DEN 6936.00

Оваа компактна единица grinds на оптимална агли се препорачува со нож производители резултира во најостро

DEN 1888.80

Удобно рака зафат.Лесно да се носат со рака string.Алатка е потребно во вашиот справување со торба.Dual двост

DEN 382.80

ЕФЕКТИВНОСТ : BOJ нож острилка е алатка толку ефективни ќе имаат жилет остар нож со само неколку потези.ТЕ

DEN 5163.36

Домаќинство 4‑фаза острилка, 4 функции : ножици острат, грубо брусење, фино брусење и точна мелење.Погоде

DEN 751.20

Не е применливо : ножици, керамички ножеви, serrated tools.Материјал : ABS.Тоа е безбедно и работната енергија.Гол

DEN 2148.00

Имајте готвење забава, безбедна и здрава со Нож Острилка страна !Со нашите неверојатна 3чекор систем, ум

DEN 2030.40

Карактеристики : 1.На острат камен е 3000# жито кои можете да ги користите за полирање и мазнење на рабовите

DEN 215.76

Компактен и Свитлива Големина : Со количка за големината на 2.27*1.1*0.97 инчи и тежина од 0.76 унци, овој нож ост

DEN 335.76

СИТЕ што ВИ ТРЕБА ЗА СУПЕРИОРЕН УСОВРШУВАЈЌИ : Со хромобложено јаглерод челични шипки, ергономски се сп

DEN 792.00

Стигнале, не заземаат премногу простор, лесно за чување, лесен за чистење.Мерки на претпазливост : 1 : При

DEN 175.20

Крупни за досадна и оштетени ножеви.Парична казна за полирање на нож и за брзо допирups, за веќе остар нож.

DEN 276.00

Имајте Кујнски Ножеви Остри:На остар нож мелење тркала ќе го задржат какви било остар нож straight edge време

DEN 1574.40

Висок Квалитет Користење на висока цврстина медиум јаглероден челик материјал и магнетни кастинг техн

DEN 580.80

[Брз Работа] : се Повлече напред и назад неколку пати, на ножот може да се заостриле.Пластични школка е ан

DEN 17160.00

Тоа е патентирана рампата систем кој им овозможува на целата должина на камен да се јавите на работ кога

DEN 1540.80

Тоа е, исто така, се безбедни за употреба и работи за сите типови на ножеви, вклучувајќи и висококвалитет