.

.

Со попуст
Бебе Бања Подлога за Новороденче Капење Када Седиште / Анти Лизга Бебе Бања Перница - Фламинго

Бебе Бања Подлога за Новороденче Капење Када Седиште / Анти Лизга Бебе Бања Перница - Фламинго

DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Направен од високо-квалитет влакна материјал, меки и удобни.Прилагодливи дизајн:Три сигурносни појаси за да се обезбеди стабилна одредување на кадата, да се избегне лизгање, појас прилагодливи, погоден за сите нормални кади.Стрес слободни:Вие не треба да го држите бебето во када .Ова седиште се дава голема поддршка на бебе во удобноста бања.Меки и удобни:Бебето Бања Перница е супер меки и симпатична, што го вашето бебе да се чувствува среќен и удобно во текот на бања и одмор.Применливи возраст : 0-6 години.Ве молиме да го користите под заштита на возрасен.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 559.20

Меки страни и длабоки контури се осигура безбедноста на бебе додека за капење и одмор.96in04 / 05 големина : 48

DEN 527.76

Лесно за Чување На : идеален објект на патување : светлина,перат и лесно се исуши, може да се користи тоа п

DEN 359.76

Брзо сушење Mesh : мрежа дизајн на дното на бања мат може да се исцеди водата брзо.По употреба, ве молиме да