.

.

Со попуст
JJSPP Семејство Фигурини Смола Скулптури Статуи,Декорација Животни Поставите Занаети Украси Дома Декор

JJSPP Семејство Фигурини Смола Скулптури Статуи,Декорација Животни Поставите Занаети Украси Дома Декор

DEN 8603.52

Од стока
Во магацинот

★ Материјал : Висок Квалитет Смола. ★ Овој занает табела декорација уметност е врз основа на природните и културните дизајн, може да се користи за креативни десктоп декорација на подароци и дома декорација, дневна соба, спална соба, трпезарија, софа во позадина на маса, ТВ позадина, КТВ, кујна, дом, канцеларија, хотел, куќа, камин ,тремот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1416.00

Сократ бил класичен грчки (Атинските) филозоф кредитирана како еден од основачите на Западната филозоф

DEN 805.92

18 Инчен Египетската Кралица Нефертити Главата и Биста Смола слика Figurine 18 Инчен Египетската Кралица Неф

DEN 598.80

Уникатен табела оркестарот со верските мешавина,направени од високо керамички.Производ Димензии : 11 Х х

DEN 1416.00

Аристотел 384322 ПР.Н.Е., беше грчки филозоф и научник роден во градот на Stagira, Chalkidice, на северната перифериј

DEN 1509.60

Смола Материјал : направен од смола, силна структура и висок квалитет, професионален кастинг, прецизен,

DEN 4776.00

Чиста мермер од планините на ЗАПАД Грција.Овој 20от Век биста со Artur Loewental опишува Бетовен, германски комп

DEN 4410.48

●【3 D ефект ѕид декорација】ѕидот скулптура комбинира класичен природата и апстрактни минимализам.На е

DEN 479.76

Дизајниран, развиен и произведен во САД.Направена од Растителна Основа Смола за Користење на најнова В

DEN 191.76

Тоа Ќе Изгледаат Одлично На Вашиот Автомобил Табла, Дом Или Канцеларија Табела Оркестарот.5 Cm (Прибл).8 Cm

DEN 590.40

Женски figurine репродукција на canonical (редовни) тип на Почетокот Cycladic II период Syros фаза 28002300 П.Н.Е Оригинали м

DEN 1416.00

Lysias Isocrates Демостен Мини Дуќани.Материјал Алабастер.Висина : 10cm 3.9 инчи Ширина : 6cm 2.3 инчи Тежина : 220g.Рачн

DEN 1176.00

Зевс и Посејдон Мини Дуќани.Материјал Алабастер.Висина : 10cm 3.9 инчи Ширина : 6cm 2.3 инчи Тежина : 220g.Рачно и

DEN 1199.76

?Функција? : Апстракт Ликови уметност дизајн, Таа е формирана од страна фрлаат со шарени пигменти, и моде

DEN 885.36

✅Интересни И корисни : ќе добиете пар од љубов слоновите кои се занишан на еден замав.Тие се полни со рад

DEN 191.76

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

DEN 304.32

【Големина : 4.3"(L) x 4.6"(H) x 1.8"(W)】Тоа е мала, но многу симпатична Оваа мала декоративна скулптура украс е деф

DEN 2376.00

Материјал : Месинг Статуа.Димензии : 37.5 инчен Висина x 17.5 инчен Ширина x 10.7 инчен Длабочина.Тежина : 27.4 кг.Д

DEN 2235.60

Исто така, сите наши скулптури се произведени исклучиво со користење на изгубени восок техника.Никогаш

DEN 614.16

Дизајн од Едно Парче Аниме 6.5 Х 4.3 инчен / 16.5 X11cm кукла фигура на Boa Hancock.Детални sculpt сите фини детали.живопи

DEN 527.76

ЦВРСТАТА : Нашиот Давид грчки статуа главата е направена од смола што го прави издржливи, здрав, и fadeless д

DEN 1416.00

Сократ бил класичен грчки (Атинските) филозоф кредитирана како еден од основачите на Западната филозоф

DEN 167.76

Св Јосиф почеток Продажба Шарм : Овој верски figurine карактеристики на реални опис на Јосиф, правни татко н

DEN 1416.00

Платон Plátōn, беше филозоф во Класичната Грција и основач на Академијата во Атина, на првата високообраз

DEN 1320.00

Аристотел 384322 ПР.Н.Е., беше грчки филозоф и научник роден во градот на Stagira, Chalkidice, на северната перифериј

DEN 1416.00

Аристотел 384322 ПР.Н.Е., беше грчки филозоф и научник роден во градот на Stagira, Chalkidice, на северната перифериј