.

.

Со попуст
100PCS за Еднократна употреба Eyelash Маскара Четки за Око Трепките Продолжување Веѓа и Шминка(Зголеми)

100PCS за Еднократна употреба Eyelash Маскара Четки за Око Трепките Продолжување Веѓа и Шминка(Зголеми)

DEN 112.56

Од стока
Во магацинот

Пакет : 100pcs за еднократна употреба eyelash маскара апликатори Стапче Четка должина е за 3,9 инчи, мала тежина, мала големина, тоа нема да се чувствувате тешки кога вршењето на тоа, тоа е многу погоден за професионални салон за убавина или семејство лична употреба.Високо-квалитетни Материјали:Дршката е да се направи на пластика, Четка Главата е меки влакна влакната,PBT жица,Одлична изработка, поудобно да се користи.ДИЗАЈН : На најлон четка главата radian може да се прилагоди според себе, што е погодно за концентрација, Тоа може да исклучително покаже фокусот на боја на очите, мазна и еластична наежвам, кој може да се претстави деликатни око шминка ефект; Пластична рачка е усвоен за да се задоволат шминка потреби и е добра алатка за убавина шминка.МУЛТИ ЦЕЛ : Нашите производи може да влијае на вашите трепки, спирала четка главата дизајн, чешла трепките полесно да се тркалаат,Може да се користи на трепките, веѓите и коренот на косата.Секојдневна Примена : Совршен за професионалци, салон за убавина, убавина продавница Судење Пак, дома лични, бизнис/ празници/ свадбена/ патувања употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 134.16

【Апликации】Тоа може да се користи за да се создаде вашата дневна шминка, и тоа исто така може да се кори

DEN 239.76

Тие се користат за да се четка и исправете природни удари со камшик, за лесна апликација на eyelash екстензи

DEN 110.16

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба ✪За Превозот : Како и обично, ние можеме да бро

DEN 160.56

Совршен за одделување на трепки пред и / или по маскара апликација.Четка глава може да се bended малку како �

DEN 215.76

Совршен за професионалци салон за убавина или дома лична употреба.Пакет се Вклучени : 100 компјутери x Eyelas

DEN 1812.00

Расположливиот Eyelash Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Колекции,Направени од Силика Гел,Мека и сви�

DEN 110.16

❤Овој gadget ќе ви даде гламурозен изглед за посебни прилики.Оваа направа ќе ви даде гламурозен изглед за �

DEN 215.76

Одлично за одделување на трепки пред и / или по маскара апликација.Нема повеќе clumping и помогне да се напра

DEN 167.76

Ви благодариме за посетата на нашата продавница, добредојдовте да ја посетите следниот пат.Бренд : Akstore2.

DEN 134.16

Расположливиот Око Трепките Маскара Прачки, Трепките Продолжување Апликатори.Висок квалитет на распол

DEN 311.76

Сите со Сјајот Рачка,многу симпатична и убава алатки за вашата секојдневна употреба 2 Парчиња Ултра Мек�

DEN 374.16

На ергономски облик eyelash чешел, дизајн ви овозможува да едноставно четка нагоре.Пакет Вклучувајќи 10 Веѓ

DEN 102.72

маскара прачки се користи за eyelash проширување и да се тркалаат eyelash,може да се користи дополнително, како

DEN 143.76

Вграден во поклопецот заштита на четка главата и го продолжува животот на стапче.Четка глава може да се

DEN 239.76

Направи маскара се користи многу полесно.Се користи веднаш да се елиминира грутки и посебна трепките.Со

DEN 582.00

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : мини големина, лесни и корисна, може да ви помогне да ја зголеми ефикасноста на eyelash �

DEN 599.76

MICROSWABS мора да се има додаток за eyelash екстензии, како и за веѓите дефинирање процедури (microblading, тетоважи и