.

.

Со попуст
Littelfuse MIN20BP МИНИ 297 Серија Брзо дејство на Автомобилската Сечилото Осигурач - Пакет од 5

Littelfuse MIN20BP МИНИ 297 Серија Брзо дејство на Автомобилската Сечилото Осигурач - Пакет од 5

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Дизајниран за да ги заштити моќ дистрибутивниот систем на возилото.Изградена од издржливи материјали кои се отпорни на корозија и абразија отпорни.Штити електрични и електронски circuitry од прегревање.Карактеристики минијатурни дизајн и спој заштита.Лесна Инсталација.Littelfuse МИНИ 297 Серија Брзо дејство на Автомобилската Сечилото Осигурач е дизајниран да ги заштити енергија дистрибуција систем на возилото.Тоа е изградена од издржливи материјали кои се отпорни на корозија и абразија отпорни.Оваа осигурач штити електрични, електронски circuitry од прегревање кога се изложени на краток кола и други прекуструјна услови.Тоа што е мал во големина користење на помалку простор и е одличен извор на заштита бидејќи тој ја има способноста да ги со издржи високите температури во неповолни услови.Оваа осигурач карактеристики индустрија стандардна боја за кодирање за да се покаже ampere оценка.Тоа може да биде лесно да се инсталира.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.52

, покривање на таквите компоненти како радио, светло, пак сигнали, итн.Лесно препознатливи, и лесно да се

DEN 458.16

Добар Квалитет : Стакло осигурувачи се направени од висока класа материјал со добар квалитет, трајни пр�

DEN 167.76

Сечилото осигурувачи направени од премиум материјали, брзи и прецизни спојување тековната да се заштит

DEN 263.76

Материјал : Пластика, Метал.Име На Производ : Автомобил На Ножот Осигурувачи;.Големина : 17 x 12 x 4mm / 0.7" x 0.47"

DEN 2198.40

Тип На Производ : Авто Дел.Објектот Пакет Димензија : 9.0 "L X 5.75" W X0.375 " H Точка Пакет Тежина : 1.1 lbs.Земја На По�

DEN 1440.00

Сите предмети се Нови вишок со 30 денови за парите назад гаранција.Контрола на квалитет обезбедува сите �

DEN 129.36

ANL осигурач за автомобил аудио жици системи.Лесно да се инсталира мултицел комбинација, директно замена

DEN 311.76

Дизајниран за да ги заштити моќ дистрибутивниот систем на возилото.Изградена од издржливи материјали к

DEN 1148.64

LKS осигурач link.Class H линк.Изработени од квалитетни материјали.Лесно да се инсталира.Издржливи и долготра�

DEN 287.76

Произведено во Кина.Пакет Тежина : 0.1 кг.Пакет димензии : 4.064 cm (H) x 13.462 cm (L) x 11.684 cm (W).Тип на производ : АВТОМО

DEN 320.40

Осигурувачи за употреба во целина автомобилската, powersports и други DC апликации.Цинк легура терминали.Диза

DEN 168.48

Bussman Б.К / MDL175 / 1000 R Buss Мала Димензија на Осигурувачот.Bussmann серија на решенија во согласност со големи инд�

DEN 1411.20

Општа намена осигурувачи немаат време на задоцнување и заштита fuse панели, уреди и гранка кола.Денес, Bussma

DEN 119.76

Земја На Потекло : Сад.Број на модел : BPAGCAH10RP.Објектот Пакет Димензија : 5.0" L x 4.75" W x 2.38" H Точка Пакет Тежина

DEN 412.80

Дизајниран со најновиот софтвер и произведени со современа инструментално.Осветленост Дел Број : 1879001318

DEN 1800.00

LED индикатор овозможува да знаете кога ќе го поврзете вашиот автомобил до вашата RV.Во согласност со прои

DEN 450.00

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 0.9 Cm L X7.5 Cm W X9.6 См Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 1.0 Lbs.Вис�

DEN 2151.36

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 287.76

На осигурувачи се (индустрија) боја кодирани и случајот вклучува шема за брза идентификација и едностав

DEN 879.36

Целосна палета коло заштита за автомобилската и морските апликации.На кршење капацитет ги задоволува б

DEN 167.76

Номинална Струја : 100 A Погоден за кола со оценет напон на 32 V.Оваа ANL Сечилото Осигурач погоден за автомоб�

DEN 803.04

MRS2 содржи (5) MIN2, (5) MIN3, (5) MIN4, (10) MIN5, (10) MIN7.5, (15) MIN10, (20) MIN15, (20) MIN20, (15) MIN25, (15) MIN30, (2) MAX20, (3) MAX30, (2) MAX40, (2) MAX50, (3) MAX60 Ре

DEN 1896.00

големина 10 X38mm 500 Volt, 100 kv 10 A.CCC CE TüV lited.Заштита од преоптоварување и краток спој на електрични линии(тип g G)

DEN 172.80

Осигурувачи за употреба во целина автомобилската, powersports и други DC апликации.Цинк легура терминали.Диза

DEN 2224.80

Автомобил стакло безбедност сет за автомобил стерео и повеќе.Функција : Брз ( F ).Номинална напон : 250 V.Гол�

DEN 167.76

Должина : 20 mm.Ширина : 20 mm.Оценка : 7.5 А 32 V.Тело Материјал : Пластика.Осигурач Тип : Автомобилската Ножот...

DEN 332.40

Монтажа во Pluggable во PCB Одбор 60 Amp ANL Осигурач Вклучени.Внатрешно ANL Држач е погоден за 0 2 4 Мерач на Плоштадо

DEN 1411.20

Автомобил стакло безбедност сет за автомобил стерео и повеќе.Функција : Брз ( F ).Номинална напон : 250 V.Гол�

DEN 2158.80

700 ПАКЕТ AGC СЕЧИЛОТО СТИЛ НА ОСИГУРУВАЧИ 50 ОД СЕКОЈ 1, 2, 3, 4, 5, 7.5, 10, 15, 20, 25, 30, 35 & 40 ЗАСИЛУВАЧ ОСИГУРУВАЧИ.ОВА �