.

.

Со попуст
Украси - Темно 60 Мешана Борова Вештачки Божиќ Teardrop Грабеж - XMAS10

Украси - Темно 60 Мешана Борова Вештачки Божиќ Teardrop Грабеж - XMAS10

DEN 1711.20

Од стока
Во магацинот

КОЛИЧИНА : 1 BUC.Материјал(s) : ПВЦ/метал/пластика.Димензии : 60" долго x 34" широк (во најширока точка). 178 совети, 1.25"- 2" широк заострените совети.Bendable жица гранки дозволи за да можете лесно да се обликуваат грабеж и да се приспособат на вашите украсување потребите на Зелената метална кука на врвот за лесно виси За внатрешна употреба или отворено се опфатени Не користат собранието бара грабеж доаѓа во 1 парче.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 983.76

Нашата PreОсветлена 24"H Зимзелени Грабеж Карактеристики Борови Гранки, Јаболка, Pinecones, Украси И Црвени Лак

DEN 1538.40

Божиќ фабрика за овој Божиќ има 84 индивидуално направена гранки и е поставен и шармантна.Да се чува дале

DEN 412.80

Декоративни Вратата грабеж.Долга игла микс борови зеленило.Се користи како Централен.Лесен за чување.Г�

DEN 321.60

Украсете го вашиот Божиќ куќа / партии со оваа интересна и привлечна Божиќ цвет грабеж!Нашиот Божиќ граб

DEN 483.36

[Зимски земјата на Чудата Гарланд] Овој венец ќе се отвори ново поглавје во вашиот круг на пријатели, ќе