.

.

Со попуст
2 парчиња Beaded Телефон Шарм Рака,рачно изработени Шарени Полимер Глина Акрилик Монистра Бисер Синџир за Жени, Девојки

2 парчиња Beaded Телефон Шарм Рака,рачно изработени Шарени Полимер Глина Акрилик Монистра Бисер Синџир за Жени,

DEN 177.36

Од стока
Во магацинот

Ќе добие Два различни стилови во еден пакет.Во ист стил,а секоја од нив има некои разлики во боја, но слични, затоа што тие се рачно изработени,секој вид на монистра се шарени и случајно избрани до кога што ги прави,но видот на монистра во секоја положба е иста,и поради ова, она што ќе добиете ќе биде уникатен.МАТЕРИЈАЛ : различни видови на монистра,глина овошје и цвеќиња монистра,Акрилик овошје, срца, ѕвезди и писмо монистра.Безбедно, лесни и издржливи.ГОЛЕМИНА на : телефон синџир е 6.7"-7.1".ДОДАТОК : Како lanyard, тоа е исто така на дневен додаток за вашиот модерен личност.Почитувани клиенти, ние се надеваме на симпатична и персоналните мобилен телефон lanyards ќе ви донесе повеќе уживање.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви обезбедиме со искрена служба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1341.60

Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & мате�

DEN 311.76

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

DEN 357.60

⚓ Висококвалитетни Материјали : Професионално дизајниран за Air_Tags силикони ракав, направени од удобно м

DEN 215.76

ТипC USB приклучок или порт за Полнење Анти Прашина Приклучокот.Одговара за Нови Android Телефони како што се

DEN 167.76

ТипC USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за Нови Android Телефони како што се

DEN 191.76

Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни / паметни телефони, музичк�

DEN 191.76

Оваа врвката за на рака се врши на атрактивни ткаени најлон, ултра издржлив и лесен за инсталација.Ракат

DEN 360.00

На ахат телефон lanyard е симбол на богатство, auspiciousness и среќа, па тоа е добра декорација на вашиот телефон.Т

DEN 132.24

Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долгатерминот услуга живот, бидејќ�

DEN 348.96

Зелена и безбедна материјали.Таа има долгатерминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спре�

DEN 2294.40

Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради непречено надворешната површина.Тоа не заземаа

DEN 1195.20

брус Вратот Рака Lanyard Брзо Ослободување ID Носителот на Вратот Lanyard,3 Еез 19" Монтажни Ѓердан Вратот Бенд,Ка

DEN 287.76

Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Постави си за разлика од толпата со STEN

DEN 215.76

Материјал : Кристал + Собираат + Метал; Должина : 49cm / 19.29"(Вклучени се и Метални Додатоци);.Метален затворач

DEN 311.76

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

DEN 215.76

Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.МАТЕ�

DEN 1519.20

Оваа шарм рака направен од висок квалитет на samak.Прикачите тоа секаде каде е можно.Тоа може да оди на моб�

DEN 594.00

Оваа шарм рака направен од висок квалитет на samak.Прикачите тоа секаде каде е можно.Тоа може да оди на моб�

DEN 287.76

4 Инчен 2020 Кристал Случај 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (Случаен) 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦ�

DEN 287.76

Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & мате�