.

.

Со попуст
5 инчен Овална Острилка

5 инчен Овална Острилка

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Направена од највисок квалитет на материјали.Направен е во сад Од Производителот EZE-КРУГ Дијамант Производи беше пионер и основоположник на дијамант острат tools, со почеток во почетокот на седумдесеттите години.EZE-КРУГ производители на најширокиот спектар на дијамант острат алатки на располагање.Овој процес често се имитира, но никогаш не се удвои.Нема друг производител нуди на избори ние го правиме.Изграден за перформанси и издржливост.Нашиот патентиран сврзување процес и модерна технологија ни овозможува да се произведуваат најдобрите квалитет острат производи по прифатлива цена.Пакет тежина : 0.Направен во сад.Поради ова вие сте во можност лесно да се изостри карбид, алатка челик, титаниум, керамика и повеќето било супер тврд материјал, вклучувајќи поновите материјали се користи од страна на повеќето нож производители.Сите на нашите предмети се со гордост се Направени во САД.Имаме објекти за употреба во кујната, продавница или област, сервисирање на отворено, DIY, машинската, дрво работа/резби во дрво, кулинарските/службата за храна и други пазари.Направена од највисок квалитет на материјали.Дијамант обложени род.Опис на производот Црна пластична рачка.EZE-КРУГ е уникатна комбинација на индустриски дијаманти во комбинација со нашиот патентиран сврзување процес ви дава најтешко, повеќето издржливи, најдолго трае површината на располагање.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2148.00

Имајте готвење забава, безбедна и здрава со Нож Острилка страна !Со нашите неверојатна 3чекор систем, ум�

DEN 6936.00

Оваа компактна единица grinds на оптимална агли се препорачува со нож производители резултира во најостро

DEN 276.00

Имајте Кујнски Ножеви Остри:На остар нож мелење тркала ќе го задржат какви било остар нож straight edge време

DEN 5163.36

Домаќинство 4‑фаза острилка, 4 функции : ножици острат, грубо брусење, фино брусење и точна мелење.Погоде

DEN 580.80

[Брз Работа] : се Повлече напред и назад неколку пати, на ножот може да се заостриле.Пластични школка е ан�

DEN 175.20

Крупни за досадна и оштетени ножеви.Парична казна за полирање на нож и за брзо допирups, за веќе остар нож.

DEN 311.76

3 фаза дизајн : Крупни слот и керамички слот дизајниран за острење досадна и тапи ножеви и парична казна �

DEN 764.40

Производителот гаранција може да не се применува.Sharpens било какви метални сечилото на нож.Десет години п

DEN 360.00

Изберете од полски,изостри или поправка на слотот за да се врати досадна ножеви и помогне да се вратат н�

DEN 468.00

Тоа е професионална одделение камен сафир, кој ќе брус тоа во совршен агол и ќе направи било сечилото на

DEN 2620.56

Заштитна Маска : Со овој специјален дизајн, тоа може ефикасно да се спречи метал чипс од јавните и повред

DEN 2030.40

Карактеристики : 1.На острат камен е 3000# жито кои можете да ги користите за полирање и мазнење на рабовите

DEN 215.76

Компактен и Свитлива Големина : Со количка за големината на 2.27*1.1*0.97 инчи и тежина од 0.76 унци, овој нож ост

DEN 382.80

ЕФЕКТИВНОСТ : BOJ нож острилка е алатка толку ефективни ќе имаат жилет остар нож со само неколку потези.ТЕ

DEN 17160.00

Тоа е патентирана рампата систем кој им овозможува на целата должина на камен да се јавите на работ кога

DEN 285.60

12" се Острат Челик одржува работ на ножеви и се протега на животот на вашиот прибор за јадење со редовна �

DEN 2287.20

И назад 23 пати тап инструмент веднаш остар.Ефикасна и остри острат ефект.Тоа е широко се Погодни за остр�

DEN 751.20

Не е применливо : ножици, керамички ножеви, serrated tools.Материјал : ABS.Тоа е безбедно и работната енергија.Гол

DEN 844.80

(Начинот на острат нож бара многу пракса).Железнички Повлече Прачка,.Дијамант острило вклучува база, и г�

DEN 792.00

Стигнале, не заземаат премногу простор, лесно за чување, лесен за чистење.Мерки на претпазливост : 1 : При�

DEN 335.76

СИТЕ што ВИ ТРЕБА ЗА СУПЕРИОРЕН УСОВРШУВАЈЌИ : Со хромобложено јаглерод челични шипки, ергономски се сп�

DEN 1888.80

Удобно рака зафат.Лесно да се носат со рака string.Алатка е потребно во вашиот справување со торба.Dual двост�

DEN 239.28

Нил.Увезени.Крупни за досадна и оштетени ножеви.Парична казна за полирање на нож и за брзо допирups, за ве�

DEN 520.80

Ергономски дизајн.Не се лизга база 2 острат слотови.Волфрам : за тапи ножеви (груб острат).Керамика : за кр

DEN 2181.60

3 : време на Испорака е околу 1520 работни дена.Тип : Мултифункционален.Користете опсег : нерѓосувачки чели�