.

.

Со попуст
APPHOME 2Pack Слушалки Закачалка Под Биро Кука Држачот за Ѕид, Dual PC Игри Слушалки Стои со Кабел Клипови Организатор Под Маса Дизајн, Универзалниот Одговара на Сите Слушал

APPHOME 2Pack Слушалки Закачалка Под Биро Кука Држачот за Ѕид, Dual PC Игри Слушалки Стои со Кабел Клипови

DEN 330.96

Од стока
Во магацинот

【2 Pack Слушалки Закачалка Стојат】Мали дизајн заштедува повеќе простор.Тоа може да се користи во домовите и канцелариите за слободни вашиот десктоп од хаос. 【Лесни & Здрав】 Планината со Силно лепило или Завртки овозможи приклучок за слушалки застане за да се постигне максимална издржи 10 фунти. 【Високо-квалитетни Материјали】Алуминиум слушалки кука е траен и не се скрши, и мека гума влошки, исто така, го заштитите вашиот приклучок за слушалки headband од носат. 【Универзална Слушалки Носителот】Погоден за сите видови на слушалки, како што се слушалки, безжични слушалки, PC игри Слушалки, ТВ слушалки и така натаму. 【Лесно да се Инсталира】Тоа може да се монтира на било панел!како што се на маса, маса, и на ѕид. (Совети : Чиста површина и со користење брише пред приложување).PC Gaming Headphone Закачалка ви помага да ја поставите вашата прекрасна слушалки погодно и ви овозможуваат да пристапите до нив лесно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

【Совршено компатибилни】 Одговара bose слушалки 700,совршено одговараше до оригиналната големина 【Соврш�