.

.

Со попуст
ЧИ Железо Guard Стил и се Држат Фирма Задржете Заштита Спреј, 2.6 оз

ЧИ Железо Guard Стил и се Држат Фирма Задржете Заштита Спреј, 2.6 оз

DEN 1613.04

Од стока
Во магацинот

Нуди, како фирма стил се одржи и термо заштита и механичка заштита.Совршен за удар испис и креирање на стилови со долготрајни задржете.Дава косата жив изглед.Опис на производот ЧИ 44 Железо Guard Термо Заштита на Систем е единствена линија на термичка заштита производи кој се гради коса сила и ја зголемува својата способност да се спротивстави на топлина штета од стил tools.Користење на зајакнување на протеини и термичка заштита на керамички соединенија, ова комплетна нега на коса системот е дизајниран да драматично да го намали коса штета од зграда слоевит заштита и еластичност од чистење на стил.ЧИ 44 Железо Guard Стил и се Држат Фирма Задржете Заштита Спреј нуди, како фирма стил се одржи и топлинска заштита, совршен за удар испис и создавање бранови и кадрици со траен задржете.Бренд Приказна ЧИ haircare и алатки кои се произведени од страна Farouk Системи на Хјустон врз основа на компанијата.Супериорен термо заштита и механичка заштита спреј, која работи од внатре-надвор, помага да се заштити косата од термички оштетување и кршење со бестежин формула без додаден се изгради.Помага да се запечати cuticle и работи за да се спречи идна штета.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 180.00

Овој салон формула спреј ќе се згусне и да се зајакне вашиот грива.Додава тело, сјај и некои ooh la la.За најд

DEN 66.48

Материјал : метал.Висина е околу 9.4 см, со дијаметар од околу 2.3 см, грешка е околу 1cm.Течење доказ, refillable, uv

DEN 2515.92

МОЌТА НА ЧУДО ОСТАВИ БЕЗ ТЕЖИНА : Овој уникатен, ултралесни формула е наменета за оние со парична казна и

DEN 720.00

Мирис забелешка на Bullfrog Морска Сол Спреј Во солена мирис кој потсетува на вода белешки на плажа и дава н

DEN 1006.80

Замрзнува стилови веднаш со долгитрајни волумен, текстура и неверојатен сјај.Одлична за сите типови ко

DEN 270.96

Стимулирам Вашите Кадрици : Задржува вашата калеми чувство и бара свежа кога ќе треба.Лесни Влага и Дефи

DEN 285.12

Козметика употреба процес, како што е абнормална ситуација, ве молиме да бидат суспендирани...

DEN 300.96

Го заштитува слабиот косата од топлина стил, со додавање на сила за да се избегне прилепува и паузи.СПЕЦ

DEN 358.80

Се ИЗРАЗАТ – ги деталите во место без дополнителна тежина со оваа фантастична спреј за коса за деца.КОН

DEN 15360.00

Греам Webb Британецот Стил Енергија Заклучување Спреј за Коса е совршен начин да се задржи стилови трае в

DEN 1298.40

(2) Губење на Влакна Спреј (0.Клиенти насекаде се пее пофалби на сите природни Keratin влакна се користат во Piz

DEN 1624.80

(2) Губење на Влакна Спреј (0.Pizzaz Сите Природни Keratin Коса Влакна Постави : 2 Влакна Спрејови + Држење Спреј С

DEN 64.56

закуп одберете големина врз основа на мерењата како што е подолу.Овие спреј шишиња се одлично да се кори

DEN 218.88

Формулиран со волумен бустери кои формираат bodifying слој да се направи коса изгледаат поголеми.Содржи и г

DEN 1020.24

Одржување на keratin зацврстување третмани.Се зголемува стајлинг и управливост.Совршен за сите типови кос

DEN 828.00

Тип На Производ : Коса Боја Агент.Објектот Пакет Димензија : 9.0 "L X 6.0" W X 3.0 " H Точка Пакет Тежина : 1.6 ozs.Земја

DEN 247.68

MOISTURIZES ја Враќа изгубената влага одржување на вашиот dreadlocks мека, сјајна, и условени.ЗА DREADLOCKS Loc крем спр

DEN 208.08

Направи Вашиот Костим издвоите : Ова перат привремен спреј во боја е одлична за додавање совршен завршу

DEN 2366.40

Косата се храни, smoothens и статични контроли во сува или истакна коса.За мазна коса полна со виталност.Олеи

DEN 444.00

Исполнет со коктел на корисните состојки, вклучувајќи Памучна Екстракт, Пролет Сила Полимери и Јачина П

DEN 239.28

Останете Повторно Хидриран : Надополнува од суштинско значење влага за да им помогне го задржи кадрици

DEN 308.16

Континуирано Супер Фина Магла:Коса спреј шише произведува струја од одржи магла.Кога ќе почнете да finger

DEN 406.80

Топло, флорални и питу Дават Champa мирис врз основа на омилениот темјан мирис.Високквалитет, phthalateслободе

DEN 191.76

Tousled Коса Texturizer Одлично за висока влажност, и дека неуредна изгледот што го барате!.Направени за да се сп