.

.

Со попуст
Novus Twinset Ц1/C216 Спојувач И Дупка Удар Вклучувајќи Staples Во Блистер Пакување Црна

Novus Twinset Ц1/C216 Спојувач И Дупка Удар Вклучувајќи Staples Во Блистер Пакување Црна

DEN 676.32

Од стока
Во магацинот

Точка Име : Novus Близнак Поставени В 1/C 216?Црна.Тип на производ : Близнак Поставени Hefter и дупка удар.Број на парчиња : 3. Ограничено Издание на сет : Спојувач Novus 1, C 216?дупка удар, главен Novus 24/6. Опис на функции : совршена алатка за почетници канцеларија во собата.Близнак поставени Ц1/C216 Црна Блистер вклучувајќи staples.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 143.76

Таписерии и компактен : спојувач држи до 20 staples и нуди 12лист stapling капацитет на време.Единствен облик : еди

DEN 611.76

Staples до 20 листови.Мека на допир "сомот кожа" за повеќе удобен зафат за време на употреба.НеЏем технологиј

DEN 446.16

3 инчен и должината на шарени пенкало е 5.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Убава

DEN 148.56

СИГУРЕН ПЛАСТИЧНИ СПОЈУВАЧ – Направена со модерен изглед и чувство, ова лесензакористење спојувач пос

DEN 311.76

Пакетот вклучува : дојде со една убава јасно пурпурна спојувач и 2,000 сребрена staples.Висок квалитет : напра

DEN 578.16

10.00 L x 5.00 W x 6.00 H идеална ценаефикасен избор за користење.На 90ec е солиден, брзи и издржливи.Тоа ќе ви даде г

DEN 592.80

Силна залак сила хартија, и нека игла може да биде мазна и тесни, нема хартија jam Product име : stapler Product матери

DEN 671.04

Производот е стабилен и нема хартија џем перформанси.Ова е најдобриот подарок за лидерите и колеги.Прои

DEN 599.76

Долго се постигне спојувач е грло длабочина е прилагодлив до 12" ќе ви овозможи и да цврстите до една нога