.

.

Со попуст
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-PT-PETG-82 PETG Пластични Цевки, 3/8 ID5/8 OD, 3 ft. Долго

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-PT-PETG-82 PETG Пластични Цевки, 3/8 ID5/8 OD, 3 ft. Долго

DEN 448.56

Од стока
Во магацинот

Облик : Цевка; Материјал : PETG; Одделение : Стандард.ID : 3/8"; ID Толеранција : (-0.008" - +0.008"); OD : 5/8"; OD Толеранција : (-0.008" - +0.008"); Дебелина на Ѕид : 1/8"; Должина : 3 ft.; Должина Толеранција : (-1.000" - +1.000").Боја : Clear; Јасност : Јасно, Затегнувачка Цврстина : Не Се Оценети; Затегнувачка Цврстина Оценка : Не Се Оценети; Влијание Сила : Не Се Оценети; Влијание Сила Оценка : Не Се Рангирани.Коефициент на Триење : Не се Оценети; Триење Оценка : Не се Оценети; Апсорпција на Вода : Не се Оценети; Апсорпција на Вода Оценка : Не се Рангирани.Густина : 0.050 кг / cu.во.; Цврстина : Rockwell R105; Температура Опсег : -40° до 140° F. PETG е јасно за апликации кои бараат гледаат преку и е, исто така, отпорни на хемикалии.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1679.76

Направен од многу светлина hightech полимер пена патентиран Aither 1.1 технологија.Многу мала тежина, за повеќе

DEN 1679.76

Функција : 2 парчиња 0.16инчен ID x 0.23инчен OD, 305mm / 1 Ft Должина, Јасно Крути Цевки се цврсти и издржливи, има до�

DEN 246.96

Се користи во аеродинамичен уреди, греди и рамки.Еден од високи перформанси влакна материјали.Уште од н�

DEN 237.60

ПОПРОДАЖБАТА на ЗАШТИТА : една година замена на производот е практична, ако наидете на проблеми за време

DEN 423.60

Се направи совршен, мали цевки.Чувајте ги прави рабови и агли квадратни.Се применуваат цевки да ватенка,

DEN 299.04

Облик : Цевка; Материјал : PETG; Одделение : Стандард.ID : 3 / 16"; ID Толеранција : (0.008" +0.008"); OD : 5 / 16"; OD Толеранција

DEN 760.80

Силиконска гума цевка ќе го издржат повторна употреба и за визуелна инспекција на течности.Големина : 3x

DEN 1439.76

Широка Примена : Нашата цевка дојде во 10 пакети за гроздобер мебел, DIY проект и полица виси декорација ап�

DEN 226.80

Материјалот е екструдиран, процес на компресирање на метал и туркање низ умре за да се создаде форма.Отп

DEN 6176.16

За користење со Превезот на ѕид обесени тоалет, К6291 90 степени леано железо отпадоци цевки може да се кор�

DEN 1079.76

100% Јаглерод Влакна.Висока јачина на 3 K Карбонски Влакна Цевка 1 компјутер 48mm x OD 50mm x 1000mm 1mm дебелина на ѕид

DEN 262.08

СПЕКТАР на ГОЛЕМИНИ : .Најчесто се користи во DIY проекти, хоби, занаети, градење модел, градење на декорац�

DEN 568.80

Опишете : 3k Карбонски Влакна Цевка : Сјајна Површина, Обична Ткаат;Забелешка : Сите Карбонски Влакна Цевк

DEN 707.04

Кога ќе се вметне цевка во Shark Bite брзо се поврзете фитинг, фитинг е од не ' рѓосувачки челик заби залак над

DEN 416.88

Облик : Цевка; Материјал : PETG; Одделение : Стандард.ID : 3 / 4"; ID Толеранција : (0.008" +0.008"); OD : 7 / 8"; OD Толеранција :