.

.

Со попуст
143 Парчиња Вистински Сушени Притисне Цвеќиња и Dragonfly Транспарентни Налепници Dragonfly Бележник Decals Природни Суви Цвеќиња со помош на пинцета за Уметност Смола Материј

143 Парчиња Вистински Сушени Притисне Цвеќиња и Dragonfly Транспарентни Налепници Dragonfly Бележник Decals

DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Новина подароци : Нашиот вистински исушени цвеќиња, лисја се соодветни подароци за членовите на вашето семејство или пријатели кои се занает љубовници, или можете да ги користите за да направи значајно занает или украси и испрати за вашите најблиски, кои ќе покажете ја вашата љубов и грижа кон нив.

Детални спецификации

Dried flower material:
natural flower and leaves
Style:
natural style
Color:
as picture shows
Size:
as picture shows
Package include:
48 Pieces dried pressed flowers :
80 Pieces butterfly transparent stickers :
1 Piece of tweezers :
Note:
Please allow a little error on the size due to manual measurement. :
The color might exist slightly difference due to different displays. :
The shape and color of the flowers may vary from the pictures since they're natural. :
Додатоци на производи
DEN 455.76

Опис : Подготвени meshed и доаѓа со интегрален deckle рамка Хартија изработка на рамка за да го рециклирате ха

DEN 1814.40

Традиционален инструмент, но исто така погоден за деца.Подготвени meshed и доаѓа со интегрален deckle рамка.К�

DEN 888.00

9x1inch Package Вклучува : 2 Парчиња / set Хартија Изработка на Рамка Screen Note : Поради разликата помеѓу различни мон