.

.

Со попуст
SHENYUAN 2 парчиња Дестилација Лактот Заеднички 24/29,Дестилирани Главата 105 Степен,Свиткана Стандард Земјата Устата Лабораториски Стакло Лабораторија по предметот Хем?

SHENYUAN 2 парчиња Дестилација Лактот Заеднички 24/29,Дестилирани Главата 105 Степен,Свиткана Стандард Земјата

DEN 2318.40

Од стока
Во магацинот

Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни. Вакуум дестилација на главата (може да се користи за вакуум дестилација и мерење на пареа температура), итн.Ние ги доставуваме сите видови лабораториски стакло и лабораториска опрема. Дестилација лактот е еден вид на стакло инструмент, што се користи за да се поврзете колба и дестилација цевка Стандардна устата стакло инструмент поврзување колба и дестилација цевка во органски synthesis2.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки ПОБРЗО. Сите Стакло Дестилација лактот се Направени од дебели одделение лабораторија Borosilicate 3.Дестилација elbow Function : Поврзете колба и дестилација tube2pcs 105 степен лактите,Заеднички 24/29,Дестилација лактите,Дестилирани главата 105 степен,свиткана стандард земјата mouth Material :Borosilicate Glass Regular ѕид thickness Color : Clear[Гаранција] Ако Примите Штета, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш.Добредојдовте на нашата продавница!Ние сме чесни и точни продавачот.Ние ќе биде многу мило да ви помогне.Ви благодариме!!Контакт со нас : ве Молам, само нас контакт без двоумење преку е-маил порака систем ако имате било какви прашања во врска со предмети што ги интересира.Иако производот е направен од стакло.3 Стакло, со Дебел Ѕид Дизајн, Издржлива и Еднократно.Сите слики се на вистински производи. погоден за научни истражувања, колеџи и универзитети, нафта, хемиската индустрија, фармацевтската индустрија, како и од медицински и здравјето, основните и средните училишта, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 220.80

Хексадецимален Краток рака LКлуч.Прецизност намали завршува обезбеди целосен ангажман.Алатки се Напра

DEN 10222.80

Лесно се апсорбира.Помага во одржување на заеднички и сврзно ткиво, здравје и еластичност.Одржува здрав

DEN 2364.00

Овој сет од 2, модерен стил вратоврска, појас, и шамија закачалката е совршен одговор за одржување на ваш

DEN 1675.20

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 4g; Пакет Содржина : 2 Поставете x Завртка и Хексадец

DEN 217.92

Смола обврзници точка е на располагање во W220 форма.Подобар избор за брз акции отстранување и долг живот.

DEN 4213.44

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 370.56

Јаглероден челик, прекалени и зацврстен.Вилиците и сечење на рабови се индукција закорави.ПВЦ натопена

DEN 1324.80

Серија 56 Минијатурни Моќ Реле, 4 столбови 12 Amp.Спецификации : 4 PDT 12 A, 120 V AC калем, Ag Ni контакт.Серија 56 Миниј

DEN 239.76

100% Памук 8 Pack Трендовски и Стилски Лига Bibs – Panda Ear bandana bibs функција 8 обичај и уникатни дизајни, кои се мод

DEN 328.80

Lклучеви за хексагонална штекер завртки.Хексадецималенplовозможува хексагонална штекер завртки за да с

DEN 143.76

Доволно количество : пакет доаѓа со 10 парчиња четка за заби главата заштитници по случаен бои, доволни к

DEN 383.76

Хартиена Крпа Носителот : Добиете на вашиот хартиени крпи надвор од кујната контра но на дофат, што го ра

DEN 796.56

Серија 60 Општа Намена Реле, 2 столбови 10 Amp.Спецификации : DPDT 10 A, 240 V AC калем, Ag Ni контакт.Lockable тест копчето &

DEN 479.76

Модерната месинг тон метал tabletop хартиена крпа носителот фармацевт совршен за модерно складирање на хар

DEN 753.60

На KS АЛАТКИ брендот секогаш стоеше за висок квалитет, атрактивна ценаперформанси сооднос, решение орие

DEN 2071.20

Сина Алое Гел за Бричење moisturizes кожата во текот на сечилото апликација за да се обезбеди непречено & напо

DEN 1778.40

, може да биде полесно за време на вежбање.Ергономски глуждот одржување на системот, како што се безбедн

DEN 690.00

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ уникатно двојно rib висок / низок дизајн помага да се добие во меѓу упатуваа на чевли за

DEN 239.76

Деца Кревет Здолништа се специјално создадени за да се координираат со деца постелнина сетови.Ова Дете

DEN 2176.80

Преносни и корисни, погодна за отворен за патување, пешачење, кампување употреба.Направен од висок квал

DEN 4319.76

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Со beechwood нозе, прв го оценувате иверица засилување одбори, и челик жица јажиња направи

DEN 1919.04

!!ИСТИОТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ!!EAI е Нитрилна Гума Plug Печат, го замените стариот или скршени капа со нови и

DEN 766.08

ЛУКСУЗОТ НА КОЖА Органски Бамбус е најдобар и softest материјал да се користи на babys на кожата, без да преди

DEN 562.80

Просечната висина на рабовите спречува мали предмети од паѓање во лента и спречување на течност од тече

DEN 1535.76

Внимателен Дизајн : Инструмент возен фах има 2 чаши и 1 метал јамка, може да складирање на различни алатки

DEN 735.84

ВИНИЛ ПОДДРШКА На здрав винил подлога обезбедува минимални закопчување и мат движење и помага да се за