.

.

Со попуст
Брз Полнач за LG G Подлога - [УЛ Наведени] за LG G Подлога X F 7 8 8.3 10.1 V400 V410 VK410 V495 V500 V510 V520 V530 V930 V940 LK430 VK810 VK815 LGV400W LGV700 Таблета Полначот Замена со 5FT Кабел

Брз Полнач за LG G Подлога - [УЛ Наведени] за LG G Подлога X F 7 8 8.3 10.1 V400 V410 VK410 V495 V500 V510

DEN 285.12

Од стока
Во магацинот

【КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ】- LG G Подлога X F 7.0 8.0 8.3 V400 V410 V495 V496 V500 V510 V520 V521 V525 V930 V940 VK810 VK815 LK430 LGV510 LGV410 LGV495 LGV700 LGV480 W Таблета, и Повеќе Микро-USB Напојува Телефон 5.0 V=2.0 НА 5 W 9 W 10 W smart брз полнач адаптер снабдување (5 W и 9 W Компатибилни - Powerfast). 【УЛ ЗАВЕРЕНА и БЕЗБЕДНОСТА】 Изработени со највисок квалитет на материјали, обезбедува overcharge систем за заштита / краток спој заштита / заштита од преоптоварување / текот-топлина заштита. 【5 МЕТРИ ПРОДОЛЖУВАЊЕ ДОЛГО Микро-USB Кабел】- Ова трајни полнење кабелот поддржува максимална 2 A сегашните и пренос на податоци до 480-Mbps преку USB 2.0. Брзо полнење вашите уреди.Тоа е добра за пренос на податоци кога ќе треба да испратите или преземете фотографии и видео клипови од компјутер или вашиот LG G Подлога таблета (Некои продавачи продаваат полнење кабел дека само може да се полни и не може да поддржува пренос на податоци). 【ГАРАНЦИЈА】- ACHOWER обезбедува 30 Дена Гаранција за враќање на Парите, 12-месечен се грижи слободен гаранција да се докаже важноста ние во собата на квалитет.Оваа Микро-USB ѕид полнач е совршена замена кои се изработени со највисок квалитет на материјали за и тестиран од страна на производителот за да одговара или надминуваат спецификациите на ОЕМ производи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4751.76

Генератор Тип : Постојан магнет AC.Номинална Капацитет : 420 W.Алтернатор Домување : Polyamide , Систем Напон : 12 V

DEN 731.76

Модел : E3 F5 L+E3 F5 DN1;Сензорна Растојание : 5m (+ / 10%).Напон : DC 636 V ;Излез Тип на : NPN / DC NO(Нормално Отворен).Големи�

DEN 4275.60

* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона ♥ Вашиот Избор Не

DEN 1439.76

Дали би сакале мека креветчето сет постелнина да се грижи за вашето бебе?Дали би сакале животно креветч�

DEN 1723.20

8 НИВО RESISTANCE8 нивоа магнетни отпорност на системот, мазна и тивко.Место циклус на врвот на табелата и мож�

DEN 551.76

Совршен fitment : за 2018 2019 Jeep Wrangler Л JLU Спорт / Спорт.Помогне да се заштитат вашето возило опашкасветилки, обе

DEN 1343.76

Кутија за чевли треба да биде инсталиран од страна на себе си.5 CM , 47x32x21 CM , 27.Бренд : ZRONGQFMaterial : Plastic Size : 31x22x12

DEN 530.40

Категорија : Самоприслушување завртки.Големина : 4.5x35 / 4.5x45 / 4.5x60 / 5x80 MM,можете да го купите во зависност од

DEN 1015.20

Излез : 5 V1 1А (Max 5 V11.Исто така, и врвот и на дното имаат СТП микрофибер кожа ќе го задржи вашиот телефон во �

DEN 8376.00

Производ нагласува : Пренесен комплет со два 12" subwoofers Wired за 2 ohms вкупно impedance Polypropylene конус со дијамант ни�

DEN 2639.76

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

DEN 309.60

Бидејќи екранот се различни, бојата на сликата ќе биде малку поинаква форма вистинската боја.Ве молиме �

DEN 816.00

Направени од добар квалитет железо материјал со бела ПВЦ обложена.Големина : 31mm→4.1 x 2.07 x 8.5 cm / 1.64 x 0.82 x 3.41

DEN 719.76

ОСТРИ ДЛЕТО ГЛАВИ резби во Дрво длето поставува доаѓа наострен и усовршуваа надвор од кутијата.КВАЛИТЕ

DEN 1915.20

Лесен за користење : Ова сандаче обезбедува совршено решение за удобен и да се обезбеди испорака кутија

DEN 368.88

Име на производ : системи за видео надзор Камера Кабел.Конектор Тип на : DC Влез (5.5 x 2.1 mm), RJ45 8 P8 C Ethernet Порта.