.

.

Со попуст
Хадсон Бебе унисекс-бебе Rayon од Бамбус Тери Bibs

Хадсон Бебе унисекс-бебе Rayon од Бамбус Тери Bibs

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

80% Rayon, 20% Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Сет вклучува координирање rayon bibs.Направени со rayon и полиестер.Мулти-слоевит, нежна ткаенина апсорбира drools и spills.Оптимален за секојдневна употреба.Прифатлива, висок квалитет вредност пакет.Хадсон Бебе rayon drooler bibs се одличен сет од вредност bibs дека апсорбира вашето бебе е drools и spills.Нашите bibs функција забава бои на секојдневниот од суштинско значење bibs кои се меки, големи и абсорбента.Заштити неговото или нејзиното симпатична облека од несреќи со нашите bibs.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 119.76

•Нашите bibs се BPAfree, ПВЦбесплатно, винилбесплатно, phthalateслободни и оловослободни.Објектот мора да се вра�

DEN 254.40

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за�

DEN 167.76

Подарок За Бебето Му Дадете На Вашето Бебе Да Го Носат Овој Лигавче, Да Биде Симпатична Бебе, Па На Вашет

DEN 502.80

Пакување од 2 100% ПрстенОткачи чешлани Памук.Мек и еластичен материјал.Двоен слој ткаенина за екстра absorbe

DEN 239.76

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за�

DEN 263.04

Без Памук Слој, Дамките И Мириси Ќе Не Држи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема пр�

DEN 335.76

Удобно & Обезбеди на Нашите Целосна Ракав Bibs се дизајнирани со безбедна затегнувањедоказ назад затвора�

DEN 239.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 307.20

Опис на производот Влага заштита практичен придружник за почетници Во петтиот или шестиот месец од жив

DEN 311.76

Стилски и издржлив силикони лигавче нема да ја иритираат вашето бебе или дете е чувствителна кожа.Нула �

DEN 239.76

✅СУПЕР ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ МАЗНА ПОВРШИНА се ПРОТИВИ на ДАМКИ И НЕ АПСОРБИРА ВОДА : Едноставно ја избриша�

DEN 1144.56

5 h Constant Температура : 45℃ Пакет Листа : 1 x Thermostatic Bowl1 x Lid1 x USB Напојување Cord1 x Прирачник.Водоотпорен и Лесно �

DEN 263.76

Тип На Производ : Бебе Производ.Објектот Пакет Количина : 1 Објектот Пакет Тежина : 1.0 lbs.Земја На Потекло :

DEN 287.76

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Покрај тоа, bibs може да се свитка до совршено во �

DEN 287.76

100% Силикон.Увезени.Кука и Јамка затворање.Место чисти само.Сет од две водоотпорен, ги чисти силикони bibs.�