.

.

Со попуст
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-PT-PETG-28 PETG Пластични Цевки, 1/2 ID5/8 OD, 1 ft. Долго

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-PT-PETG-28 PETG Пластични Цевки, 1/2 ID5/8 OD, 1 ft. Долго

DEN 272.16

Од стока
Во магацинот

Облик : Цевка; Материјал : PETG; Одделение : Стандард.ID : 1/2"; ID Толеранција : (-0.008" - +0.008"); OD : 5/8"; OD Толеранција : (-0.008" - +0.008"); Дебелина на Ѕид : 1/16"; Должина : 1 ft.; Должина Толеранција : (-1.000" - +1.000").Боја : Clear; Јасност : Јасно, Затегнувачка Цврстина : Не Се Оценети; Затегнувачка Цврстина Оценка : Не Се Оценети; Влијание Сила : Не Се Оценети; Влијание Сила Оценка : Не Се Рангирани.Коефициент на Триење : Не се Оценети; Триење Оценка : Не се Оценети; Апсорпција на Вода : Не се Оценети; Апсорпција на Вода Оценка : Не се Рангирани.Густина : 0.050 кг / cu.во.; Цврстина : Rockwell R105; Температура Опсег : -40° до 190° F. PETG е јасно за апликации кои бараат гледаат преку и е, исто така, отпорни на хемикалии.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 323.76

име на производ : 2 парчиња Карбонски Влакна Pultruded Шуплива Цевка.големина : 1.8×1×200mm (дебелина×ширина x дол

DEN 226.80

Материјалот е екструдиран, процес на компресирање на метал и туркање низ умре за да се создаде форма.Отп

DEN 6176.16

За користење со Превезот на ѕид обесени тоалет, К6291 90 степени леано железо отпадоци цевки може да се кор

DEN 1303.20

Fixture Displays Јасно Транспарентен Plexiglass Акрилик Цевка 1" (25мм) дијаметар x 36" долго, 5 / 64" (2mm) Дебелина на Ѕид.Нап

DEN 935.04

Ако Треба Да Се Прилагодите На Карбонски Влакна Цевки Од Различни Должини, Ве Молиме Слободно Да Ни Каже

DEN 362.88

[Спецификации] Ние нудиме 32милиметри имајќи места во различни должина, 43 mm, 48 mm, 72 mm, 96mm, 120mm и 144 mm.На алумин

DEN 1679.76

Функција : 2 парчиња 0.16инчен ID x 0.23инчен OD, 305mm / 1 Ft Должина, Јасно Крути Цевки се цврсти и издржливи, има до

DEN 448.56

Облик : Цевка; Материјал : PETG; Одделение : Стандард.ID : 3 / 8"; ID Толеранција : (0.008" +0.008"); OD : 5 / 8"; OD Толеранција :

DEN 246.96

Се користи во аеродинамичен уреди, греди и рамки.Еден од високи перформанси влакна материјали.Уште од н

DEN 423.60

Се направи совршен, мали цевки.Чувајте ги прави рабови и агли квадратни.Се применуваат цевки да ватенка,

DEN 647.04

Пакетот Вклучува : 2 Парчиња На 500mm Долго Карбонски Влакна Парче ✅Карбонски Влакна Има Предности На Отпо

DEN 760.80

Силиконска гума цевка ќе го издржат повторна употреба и за визуелна инспекција на течности.Големина : 3x

DEN 969.60

Универзална сечење на површината.Алуминиум легура стоки, исто така, имаат конкурентна предност во одно

DEN 1079.76

100% Јаглерод Влакна.Висока јачина на 3 K Карбонски Влакна Цевка 1 компјутер 48mm x OD 50mm x 1000mm 1mm дебелина на ѕид

DEN 1679.76

Направен од многу светлина hightech полимер пена патентиран Aither 1.1 технологија.Многу мала тежина, за повеќе

DEN 1439.76

Широка Примена : Нашата цевка дојде во 10 пакети за гроздобер мебел, DIY проект и полица виси декорација ап

DEN 384.00

Име На Производ : Алуминиум Алуминиумски Цевки;Материјал : Алуминиум.Максимална Температура : +250° C;Min Те

DEN 407.76

100% јаглерод 100% јаглерод.Должина : 500mm.Внатрешен Дијаметар : 9mm.Надворешниот Дијаметар : 8mm.Со 100% Јапонија у

DEN 262.08

СПЕКТАР на ГОЛЕМИНИ : .Најчесто се користи во DIY проекти, хоби, занаети, градење модел, градење на декорац

DEN 371.76

Да се загрози отпорни со силна flexural својства.Добро оптички чистота и светлина.Лесно да се чисти и полира

DEN 213.36

) Пакет листа : 1 x Бакарни Цевки.Совршен за фрижидер цевки и поправка 【голема топлина размена】Таа има до

DEN 568.80

Опишете : 3k Карбонски Влакна Цевка : Сјајна Површина, Обична Ткаат;Забелешка : Сите Карбонски Влакна Цевк

DEN 875.76

ПВЦ цевка е направен од материјали со висока цврстина и добра електрична изолација.ПВЦ крути цевки е ши

DEN 911.76

Материјал : 3 K Чиста Карбонски Влакна.Надворешниот Дијаметар : 15mm.Внатрешен Дијаметар : 10мм.Димензии : До