.

.

Со попуст
Edenberg 1.5-5x20 1-инчен Цевка Пушка можностите за Лов и Тактички Снимање Водоотпорни Fogproof Shockproof Конструкција со Широк Поднесена на Гледање

Edenberg 1.5-5x20 1-инчен Цевка Пушка можностите за Лов и Тактички Снимање Водоотпорни Fogproof Shockproof

DEN 847.20

Од стока
Во магацинот

-100% водоотпорен, fogproof и shockproof.5-5x зголемување и 20mm цел леќа-Мулти-обложени оптика -Око олеснување 4.5-5x зголемување и 20mm цел леќа. 100-процентно водоотпорен/fogproof изградба и shockproof.5-5x20mm Со Дуплекс Crosshair Reticle 1-инчен Цевка Пушка можностите За Лов И Тактички Снимање 100% Водоотпорни Fogproof Shockproof Конструкција Со Широк Поднесена На Гледање Edenberg 1. -Сув-азот исполнет.Карактеристики : -Ниско-светло пушка опсег со 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1439.76

BESTSIGHT Тактичка Пушка Опсег Оптички 28x20 Компактен Пушка Опсег со Осветлени и Прилагодување на Кодот Вклу

DEN 1749.60

Како што се бара од страна на USSOCOM, на Шмит Бендер 327x56 ЧАСОТ II е еден од најдобрите избори за прецизно при

DEN 4559.52

5 cm Тежина(g) : 21.Негативности : По зголемување надминува 16 X, на јасност на приказот ќе се намали.На shockproof, в

DEN 662.40

Obsidian IV DualCore Процесор и Ултра HD Sensor идеална комбинација за да ги задоволи вашите 24 / 7 лов потреби.Богата п

DEN 1941.60

Спецификација на производот : ФОКУСНА АВИОН Вториот RETICLE Quadplex ПРИЛАГОДУВАЊЕ на ЗУМОТ 0.3 ИЗЛЕЗ УЧЕНИК В

DEN 23999.76

Дизајниран за сериозни, технички, голем дострел прецизност пушка стрелците; Одлична резолуција оптика

DEN 1399.20

Светла, 39 x 42mm цел леќа со rheostat контролира светлината; ВКЛУЧЕНИ БРЗО ЗУМИРАЊЕ ЛОСТ; Дарежлив 4инчен око ол

DEN 758.40

Солидна Месинг Компоненти, Променлива Моќ 1.5 x 5x, Вклучува 1" Челик Weaver Стил Прстени.Нашиот стандарден ме

DEN 9599.76

Произведено ВО САД Pro Series Фрли Лост & Железнички Монтирани Ниво Вклучени.ЦЕЛОСНО МУЛТИCOADED СТАКЛО За цел

DEN 2662.32

Компактен обемот на променлива 3x9x моќ и добро поле на гледање.Продолжен око големо олеснување за напред

DEN 3576.00

Вториот фокусна авион (SFP) reticles се наоѓа во близина на опфатот е окуларот зад сликата подига и увеличител

DEN 1430.40

Се вклопува Глок MOS Систем како што Gen4 17,19,34,40,41,35 и Gen4 17,19,34 Оваа Црвена точка одговара директно на Глок MOS

DEN 767.76

БАТЕРИЈАТАСЛОБОДЕН ОСВЕТЛУВАЊЕ : Карактеристики на tritium / оптички влакна осветлени reticle која автоматски

DEN 1896.00

3x оптички зум понудени во втората фокусна авион (SFP) со повеќе reticle опции.Ниска дисперзија (LD) стакло, обез

DEN 331.20

Вклучени Компоненти : Зи Прстени, 1" Ниско, Мат.Спорт Тип : Лов.Weaver Стил 1 инчен пар на прстени.Мат Црн Финиш

DEN 3839.76

На ВИСОКООДДЕЛЕНИЕ СТАКЛО Високоодделение оптичко стакло, обезбедува одлична светлина и јасност со тр

DEN 1696.80

Цевка со дијаметар 30мм.510x зголемување на опфатот карактеристики 1 / 4 MOA кликнете на прилагодувања и од ст

DEN 1288.80

популарни и премиум традиционалниот лов riflescope по прифатлива цена, високоодделение оптичко стакло, обез

DEN 312.00

Шмит & Бендер е синоним за квалитет и прецизност.Оваа репутација е направен Шмит & Бендер е еден од водеч

DEN 1799.76

312x Зум w / 50mm Прилагодливи Цел 1 инчен цевка со дијаметар.Dovetail месеци вклучени.Милиdot reticle.Вода, магла, и шо

DEN 287.76

БАТЕРИЈАТАСЛОБОДЕН ОСВЕТЛУВАЊЕ : Карактеристики на tritium / оптички влакна осветлени reticle која автоматски