.

.

Со попуст
KSHQU Отворено Waterproofs Покривот Пломби на база на Вода Ѕид Бања и 30/100/300ml Течни Внатрешен Слој Итн Waterproofs Кујна,Јадење & Бар (Б)

KSHQU Отворено Waterproofs Покривот Пломби на база на Вода Ѕид Бања и 30/100/300ml Течни Внатрешен Слој Итн

DEN 396.00

Од стока
Во магацинот

Материјал : Активни.Пакетот Вклучува : 1x Пломби.Добро Practicability : Брзо да се покријат и печат на водата, воздухот и влажноста на воздухот.100 Грама Производи Можат Да Бидат Покриени Од Страна На Околу 2 Метри Квадратни.Се Применуваат Еднакво За Да Се Обезбеди Покривање И Пенетрација Во Пукнатините, И Да Игра Запечатување Улога.Лесен за Ракување : можете да користите четка натопи тест, ролери тест, се излее и потоа се применува.Големина : Како shown Applicable Сценарија : покриви, ѕидови, агли, ѕид корени, надворешен ѕид пукнатини, тоалет протекување, цевка протекување, супстрат зглобовите, windows, автомобил покриви, ПВЦ цевки зглобовите, канализација, chimneys, базени, бањи и сл.Материјал : active Durability : мулти слој шалче слој, добар филм формирање, добра waterproofs ефект и издржливи waterproofs, ниска температура отпорност, отпорност на топлина, со UVS стабилност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 276.00

Тешко, издржлив јасно заштита од влијанија, тешки vehicular и пешачки сообраќај.Отпорен на топла гуми pickup за

DEN 623.76

Формулиран за да навлезат длабоко во површината, Конкретни Sealer е на база на вода silane / siloxane водоотпорен.Д

DEN 150.24

Материјал : Активни.Лесен за Ракување : можете да користите четка натопи тест, ролери тест, се излее и пот

DEN 2124.00

Stampsheen H2 O е вашиот sealer на избор кога растворувач не е опција.V.О.В.во согласност, неyellowing, и висок сјај / medium