.

.

Со попуст
Украси - Темно 4.5' Колорадо Борови Вештачки Божиќ Teardrop Грабеж - XMAS10

Украси - Темно 4.5' Колорадо Борови Вештачки Божиќ Teardrop Грабеж - XMAS10

DEN 2335.20

Од стока
Во магацинот

КОЛИЧИНА : 1 BUC.Материјал(s) : ПВЦ/метал/пластика.Димензии : 54" долго x 30" широк (во најширока точка).Темно, 155 совети, 2.5" широк заострените совети.Bendable жица гранки се овозможи да креира грабеж лесно Зелената метална кука на врвот за лесно виси Препорачува за внатрешна употреба Без собрание бараат грабеж доаѓа во 1 парче.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1711.20

КОЛИЧИНА : 1 BUC.Материјал(s) : ПВЦ / метал / пластика.Димензии : 60" долго x 34" широк (во најширока точка) 178 совет

DEN 983.76

Нашата PreОсветлена 24"H Зимзелени Грабеж Карактеристики Борови Гранки, Јаболка, Pinecones, Украси И Црвени Лак

DEN 1538.40

Божиќ фабрика за овој Божиќ има 84 индивидуално направена гранки и е поставен и шармантна.Да се чува дале

DEN 483.36

[Зимски земјата на Чудата Гарланд] Овој венец ќе се отвори ново поглавје во вашиот круг на пријатели, ќе

DEN 321.60

Украсете го вашиот Божиќ куќа / партии со оваа интересна и привлечна Божиќ цвет грабеж!Нашиот Божиќ граб

DEN 412.80

Декоративни Вратата грабеж.Долга игла микс борови зеленило.Се користи како Централен.Лесен за чување.Г�