.

.

Со попуст
Вилер Инженеринг Ултра Обемот на Монтирање на Комплет со Ласерски Понесе Sighter, Reticle Израмнување Систем и МАСТИ Клуч за Обемот Инсталација и Усогласување

Вилер Инженеринг Ултра Обемот на Монтирање на Комплет со Ласерски Понесе Sighter, Reticle Израмнување Систем

DEN 1511.76

Од стока
Во магацинот

На Вилер Инженеринг Ултра Обемот на Монтирање на Комплет има сите алатки за да ги задоволат вашите професионални опсег за монтирање потреби.УДОБЕН : На Професионален Ласерски Понесе Sighter помага да се усогласат вашиот crosshairs и да го добиете на хартија побрзо.Комплет доаѓа со објектив пен, како и нишката шкафче, па вашиот завртки нема да работат својот пат лабава.притисок на сите на вашите завртки.РАЗНОВРСНА : Ова е крајната комплет за сите вашиот опсег за монтирање и усогласување потреби.Со 9 бита и 1 сокет, МАСТИ (огнено Оружје Accurizing вртежен момент) Клуч се користи за да се применат прецизни инчен-lb.На Вилер Инженеринг Ултра Обемот на Монтирање на Комплет е комбинација на три најдобри оптика монтажа алатки на пазарот во еден крајниот комплет.На Професионален Ласерски Понесе Sighter се усогласува вашиот crosshairs и добива на хартија побрзо.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 331.20

Вклучени Компоненти : Зи Прстени, 1" Ниско, Мат.Спорт Тип : Лов.Weaver Стил 1 инчен пар на прстени.Мат Црн Финиш

DEN 2662.32

Компактен обемот на променлива 3x9x моќ и добро поле на гледање.Продолжен око големо олеснување за напред

DEN 23999.76

Дизајниран за сериозни, технички, голем дострел прецизност пушка стрелците; Одлична резолуција оптика �

DEN 1439.76

BESTSIGHT Тактичка Пушка Опсег Оптички 28x20 Компактен Пушка Опсег со Осветлени и Прилагодување на Кодот Вклу�

DEN 767.76

БАТЕРИЈАТАСЛОБОДЕН ОСВЕТЛУВАЊЕ : Карактеристики на tritium / оптички влакна осветлени reticle која автоматски

DEN 1399.20

Светла, 39 x 42mm цел леќа со rheostat контролира светлината; ВКЛУЧЕНИ БРЗО ЗУМИРАЊЕ ЛОСТ; Дарежлив 4инчен око ол

DEN 847.20

100% водоотпорен, fogproof и shockproof.55x зголемување и 20mm цел леќаМултиобложени оптика Око олеснување 4.55x зголему

DEN 4559.52

5 cm Тежина(g) : 21.Негативности : По зголемување надминува 16 X, на јасност на приказот ќе се намали.На shockproof, в

DEN 9599.76

Произведено ВО САД Pro Series Фрли Лост & Железнички Монтирани Ниво Вклучени.ЦЕЛОСНО МУЛТИCOADED СТАКЛО За цел

DEN 1941.60

Спецификација на производот : ФОКУСНА АВИОН Вториот RETICLE Quadplex ПРИЛАГОДУВАЊЕ на ЗУМОТ 0.3 ИЗЛЕЗ УЧЕНИК В�

DEN 3839.76

На ВИСОКООДДЕЛЕНИЕ СТАКЛО Високоодделение оптичко стакло, обезбедува одлична светлина и јасност со тр

DEN 758.40

Солидна Месинг Компоненти, Променлива Моќ 1.5 x 5x, Вклучува 1" Челик Weaver Стил Прстени.Нашиот стандарден ме�

DEN 1799.76

312x Зум w / 50mm Прилагодливи Цел 1 инчен цевка со дијаметар.Dovetail месеци вклучени.Милиdot reticle.Вода, магла, и шо

DEN 1430.40

Се вклопува Глок MOS Систем како што Gen4 17,19,34,40,41,35 и Gen4 17,19,34 Оваа Црвена точка одговара директно на Глок MOS �

DEN 662.40

Obsidian IV DualCore Процесор и Ултра HD Sensor идеална комбинација за да ги задоволи вашите 24 / 7 лов потреби.Богата п

DEN 287.76

БАТЕРИЈАТАСЛОБОДЕН ОСВЕТЛУВАЊЕ : Карактеристики на tritium / оптички влакна осветлени reticle која автоматски

DEN 1896.00

3x оптички зум понудени во втората фокусна авион (SFP) со повеќе reticle опции.Ниска дисперзија (LD) стакло, обез

DEN 1749.60

Како што се бара од страна на USSOCOM, на Шмит Бендер 327x56 ЧАСОТ II е еден од најдобрите избори за прецизно при�

DEN 1288.80

популарни и премиум традиционалниот лов riflescope по прифатлива цена, високоодделение оптичко стакло, обез

DEN 312.00

Шмит & Бендер е синоним за квалитет и прецизност.Оваа репутација е направен Шмит & Бендер е еден од водеч�

DEN 3576.00

Вториот фокусна авион (SFP) reticles се наоѓа во близина на опфатот е окуларот зад сликата подига и увеличител

DEN 1696.80

Цевка со дијаметар 30мм.510x зголемување на опфатот карактеристики 1 / 4 MOA кликнете на прилагодувања и од ст