.

.

Со попуст
Wowlicase 3PCS Beaded Телефон шарм Lanyard врвка за околу Рака Смешковци Соочуваат Овошје Ѕвезда Писмо Бисер рачно изработени Виножито Акрилик Полимер Глина Монистра Keychain за Ж?

Wowlicase 3PCS Beaded Телефон шарм Lanyard врвка за околу Рака Смешковци Соочуваат Овошје Ѕвезда Писмо Бисер

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

【ГОЛЕМИНА】 : На beaded телефон синџир е 7.1". 【ТЕЛЕФОН ДЕКОРАЦИЈА】: Зачин до вашиот телефон случај со овие шарм со ставање на тоа околу отворањето страна на вашиот телефон случај!Виси овој телефон синџир на копчето прстен, торба, жан циклуси, камера рака и повеќе исто така е многу симпатична. 【МАТЕРИЈАЛ】 : Faux бисер+акрилик монистра+ полимер глина, string, заедно со силни најлон јаже, не е лесно да се пробие надвор. 【НАЈДОБАР ПОДАРОК】Додадете малку боја на вашиот телефон со оваа симпатична и слатка трендовски пастелни мушка телефон шарм.тоа е совршена за ова Лето како подарок за вашите пријатели, соученици, наставници, љубовник и себе!. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Само јамка преку вашиот mute копчето дупка или други отворање страна на вашиот телефон случај.Универзален телефон lanyard за сите паметни телефони.Можете да одат слободни раце со овој телефон wristband.Производ description Beaded Телефон Lanyard врвка за околу Рака Смешковци Соочуваат Овошје Ѕвезда Писмо Бисер рачно изработени Виножито Акрилик Полимер Глина Монистра Мобилен Телефон Синџир Keychain за Жените Girls Featuresa.Одговара за секоја прилика како секојдневно носат дома и во канцеларија, во рок мода и модерен елемент, фати очите на луѓето во толпата.б.Бојата и цел на овие мобилен телефон синџири ќе бидат малку различни, што е нормално, бидејќи тие се рачно изработени.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 311.76

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

DEN 132.24

Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долгатерминот услуга живот, бидејќ�

DEN 1644.00

Пакет содржи : 1 * Моден Кожа Bling Случај За LG X Енергија 3 X510 W 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок

DEN 311.76

Сет од 45 парчиња пет бои заштитници.Продолжи животот на вашиот s.Издржлив дизајн, да ги задржи s квадратн�

DEN 215.76

Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.49 инчен 2021.Смисла

DEN 393.36

10% rayon.Нови убави дизајни, специјални додатоци за декорација на вашиот дом.Голема оркестарот додатоци на

DEN 292.56

Направени на квалитетот на полимер глина материјал, високо квалитетни и издржливи.Beaded Телефон Шарм Пос

DEN 135.12

Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради неиритирачки мирис, тоа може да биде директ�

DEN 191.76

Оваа врвката за на рака се врши на атрактивни ткаени најлон, ултра издржлив и лесен за инсталација.Ракат

DEN 1519.20

Оваа шарм рака направен од висок квалитет на samak.Прикачите тоа секаде каде е можно.Тоа може да оди на моб�

DEN 1195.20

брус Вратот Рака Lanyard Брзо Ослободување ID Носителот на Вратот Lanyard,3 Еез 19" Монтажни Ѓердан Вратот Бенд,Ка

DEN 1341.60

Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & мате�

DEN 215.76

Материјал : Кристал + Собираат + Метал; Должина : 49cm / 19.29"(Вклучени се и Метални Додатоци);.Метален затворач

DEN 360.00

На ахат телефон lanyard е симбол на богатство, auspiciousness и среќа, па тоа е добра декорација на вашиот телефон.Т

DEN 657.84

Универзална компатибилност : Ова lanyard wristband е погодна за подвижни предмети, како што се мобилни телефони,