.

.

Со попуст
Ѕидот Затворен 30/100/300ml Надворешен Слој Течна Бања Покривот и Waterproofs Итн Пломби Waterproofs на база на Вода Кујна,Јадење & Бар (А)

Ѕидот Затворен 30/100/300ml Надворешен Слој Течна Бања Покривот и Waterproofs Итн Пломби Waterproofs на база

DEN 87.60

Од стока
Во магацинот

100 грама производи можат да бидат покриени од страна на околу 2 метри квадратни.Материјал : Активни.Лесен за Ракување : можете да користите четка натопи тест, ролери тест, се излее и потоа се применува.Големина : Како shown Durability : мулти слој шалче слој, добар филм формирање, добра waterproofs ефект и издржливи waterproofs, ниска температура отпорност, отпорност на топлина, со UVS стабилност.Материјал : active Package вклучува : 1x пломби,1x brush Good Practicability : Брзо да се покријат и печат на водата, воздухот и влажноста на воздухот.Се применуваат еднакво за да се обезбеди покривање и пенетрација во пукнатините, и да игра запечатување улога.Заштита на животната средина Материјал : на база на Вода, без Растворувачи, Volatiles Органски Соединенија, Не-запалив, И Може да Се Користи во затворени простории И на Отворено.Заштита на животната средина Материјал : на база на вода, без растворувачи, Volatiles органски соединенија, не-запалив, и може да се користи во затворени простории и на отворено.Големина : Како Што Е Прикажано.Пакетот Вклучува : 1x Пломби,1x Четка.Издржливост : Мулти Слој Шалче Слој, Добар Филм Формирање, Добра Waterproofs Ефект И Издржливи Waterproofs, Ниска Температура Отпорност, Отпорност на Топлина, Со UVS Стабилност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2124.00

Stampsheen H2 O е вашиот sealer на избор кога растворувач не е опција.V.О.В.во согласност, неyellowing, и висок сјај / medium

DEN 623.76

Формулиран за да навлезат длабоко во површината, Конкретни Sealer е на база на вода silane / siloxane водоотпорен.Д

DEN 150.24

Материјал : Активни.Лесен за Ракување : можете да користите четка натопи тест, ролери тест, се излее и пот

DEN 276.00

Тешко, издржлив јасно заштита од влијанија, тешки vehicular и пешачки сообраќај.Отпорен на топла гуми pickup за

DEN 396.00

Материјал : Активни.Пакетот Вклучува : 1x Пломби.Добро Practicability : Брзо да се покријат и печат на водата, воз�