.

.

Со попуст
Vaessen Креативни Складирање Кутија со 5 Прегради и 25 Круг Тегли, Транспарентен Организатор Случај за Чување Дијамант Сликарство Вежби, Монистра, Сјајот, Камења и Друг?

Vaessen Креативни Складирање Кутија со 5 Прегради и 25 Круг Тегли, Транспарентен Организатор Случај за Чување

DEN 465.60

Од стока
Во магацинот

Во внатрешноста, складирање кутија има 5 прегради да се одржи наредени завртка-топ тегли во групи од пет.Ако сте во дијамант сликарство, уметност, дизајнирање накит, шиење, scrapbooking или изработката со деца и youve доби фер колекција на занает материјали во вашите креативни станица, добар складирање решение е од суштинско значење за страствен crafters да се задржи алатки и embellishments достапни, uncluttered и во врвот-врвот состојба.КОРИСНА ОРГАНИЗАТОР – Чувајте ги вашите собирање на материјали за дијамантски сликарство, накит дизајн, шиење, scrapbooking или изработката со деца достапни, уредно и во совршена состојба со складирање на нив во оваа корисна случај.Внатрешниот случаи (секој) : 3 x 1,5 см или 1.МЕРЕЊА – складирање кутија е 18.6 инчи секој.Мерења на надворешното поле : 18.СКЛАДИРАЊЕ SET – Корисна поставете на 1 за чување со 25 завртка-топ тегли.Затворете го капакот безбедно со заклучување на страната на случајот.ЗА МАЛИ ЗАНАЕТЧИСКИ МАТЕРИЈАЛИ – Лесно чување и транспорт на смола дијамант сликарство вежби, сјајот, накит правење на резерви, монистра, sequins, и повеќе во овој види-преку чување во собата.Надворешниот складирање кутија е 18.25 тегли се 3 x 1,5 см или 1.На високо-квалитетни складирање кутија и тегли се направени од издржлив, транспарентна пластика, што го прави лесно да се види кој резерви се во внатрешноста.Секоја тегла е 3 од 1,5 см (W x H).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 888.00

9x1inch Package Вклучува : 2 Парчиња / set Хартија Изработка на Рамка Screen Note : Поради разликата помеѓу различни мон

DEN 287.76

Новина подароци : Нашиот вистински исушени цвеќиња, лисја се соодветни подароци за членовите на вашето

DEN 455.76

Опис : Подготвени meshed и доаѓа со интегрален deckle рамка Хартија изработка на рамка за да го рециклирате ха

DEN 1814.40

Традиционален инструмент, но исто така погоден за деца.Подготвени meshed и доаѓа со интегрален deckle рамка.К