.

.

Со попуст
Moco де Gorila, Експлозивни Рокер Косата Гел, Долго-Траен Чекање, Reactivatable со вода, 3 - Pack 11.92 Оз, Squeezable Шишиња.

Moco де Gorila, Експлозивни Рокер Косата Гел, Долго-Траен Чекање, Reactivatable со вода, 3 - Pack 11.92 Оз,

DEN 315.60

Од стока
Во магацинот

Нашата формула не ќе го оставам на вашата коса со остатоци.Нашиот производ е одличен гел кој ќе ви помогне да се избегне frizzy коса.Може да се користи на мокра или сува коса.Горила Snot Гел има голема предност на reactivating и обновување на вашата фризура, без користење на повеќе производ, вие само треба да се применува малку вода.Тоа ќе го оставам на вашата коса со неверојатен изглед; покрај тоа, тој има вашата фризура додека им помага на заштита на вашата коса во текот на целиот ден долго.Горила Snot Гел мешавини сите природни состојки, за да ви овозможи да се трансформира во вашата коса во било кој стил.Нашиот производ е единствен состојки со навестувања на праска, слатка цреша, tangerine, сочни портокали, зелено јаболко.Горила Snot Гел рокер експлозивни е рок ѕвезда цртање сето внимание на која било фаза.Moco де Gorila Коса Гел ви помага да биде бунтовен, силни, енергични, и се одразуваат на вашиот став за сите преку вашата Фризура.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2406.96

АЛАНТОИН се Зголемува мазност на кожата & влага апсорпција помага да се намали појавата на брчки.КОФЕИН

DEN 295.20

Крајната формула ќе обезбеди неверојатна волумен, телото и дебелината на косата.Тоа се испорача долгот�

DEN 206.16

Маскара облик четка глава, која е мек и лесен за употреба.Усвојува природни состојки, не мрсна и неирити�

DEN 3117.60

Има чипкапред и затворање перики во место.Работ заштитник.Пот и влажност отпорни.Обично соработува со С

DEN 629.76

Нашите Најдобри Третмани.Речиси секој има некои губење на штета, од сувост и ронливост да се подели завр

DEN 478.80

СИТЕ ПРИРОДНИ : Направен од сите природни состојки и се целосно ослободени од алкохол, сулфати, ammonias, formal

DEN 936.00

Одлично додека стил сува коса со топлина алатки или како флексибилни завршувањето на спреј.Дава флекси�

DEN 188.16

Frizz Леснотија Тајно Оружје Беспрекорна Завршувањето Creme од страна на Џон Frieda за Унисекс 4 мл Creme.Frizz Лесно

DEN 150.48

Косата Полирач за сите коса текстури и видови Максимална чекање, цврстина и сјај за непослушните, frizzy, un

DEN 360.00

СТИЛ BALM : Очекуваат допирни движење и задржете.Овој лесен лосионbalm создава напор стил пумпа со волумен, �

DEN 191.76

Спин ' n Бранови Бран Крем е еден од производите кои помогнаа Wavebuilder број еден мавтајќи бренд во светот.Сп

DEN 285.36

Функција : 1 Ја исчистите нечистотијата во порите, продира длабоко во кожата, и да се промовира апсорпциј

DEN 191.28

Во 2019, Мојата Црна Е Убава лансираше колекција за нега на коса развиена од страна на и за Црна жените – с�

DEN 1056.00

Дерматолог за да се тестираат.Боја и keratin третман безбедно.УВ заштита за косата.Формулиран без сулфати (S

DEN 526.80

Употреба на сува или влажна коса за силна стил контрола со дефиниција и долготрајни текстура.Немрсна фо

DEN 407.28

Мирис : Коко Криза (Chocolately крцкава појадок од жита).Црна Кањонот Миризливи Коса Гел.Достапни во 1000 мирис о

DEN 407.28

Мирис : старомодни Крофна (класичен мешавина на тестото, цимет и шеќер).Црна Кањонот Миризливи Коса Гел.Д

DEN 264.00

КОНТРОЛА, ОСВЕЖЕТЕ, РАЗУБАВАТ : Лесни Смирувачки Крем помага мазна коса и преку ноќ frizz, оставајќи во пот�

DEN 200.88

Стојат фирма и да се подготвени за следниот предизвик со Фризура дека подобро наликува на кој и да сте.Moc

DEN 126.48

【Дефинирајте ги Вашите Кадрици】Љубов вашите кадрици, им даде скокаат и да се заклучи во блесне со овој